2703
2553
عنوان

کیا مثل من تا الان بخاطر بچشون بیدارن؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خسته شدم دوست دارم بخوابم؟؟؟؟ 

چرا نمیخوابن این بچه ها واقعا؟؟؟؟ 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2456

من الان بیدار شدم پسرمو شیر دادم خوابید خودمم باید بخوابم تا بیدار نشده دوباره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
به پشت میخوابونی یا پهلو وچند ساعت به پهلو میخوابونی  خصوصا بعد از شیر

پهلو عزیزم کلا من شبها فقط پهلو میخابونم روزا صافم میخابونم یا به پشت

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
من الان بیدار شدم پسرمو شیر دادم خوابید خودمم باید بخوابم تا بیدار نشده دوباره

ب جای ماها هم بخواب😩

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2714
خسته شدم دوست دارم بخوابم؟؟؟؟  چرا نمیخوابن این بچه ها واقعا؟؟؟؟

چن وقتشه

من سه ماهه دارم معنی خوابن میفهمم

از وقتی دو سالش کامل شد خوابش درست شد

الآنم بیدارم کرد بردمش دستشویی اون خوابید منم دیگه میرم بخوابم

همش باید به پهلو باشه یا فقط بعد از شیر خوردن؟

ب پهلو باشه همش خوبه ولی هر یه ساعت پهلو به پهلوش کن 

چن وقتشه من سه ماهه دارم معنی خوابن میفهمم از وقتی دو سالش کامل شد خوابش درست شد الآنم بیدارم کرد ...

۴۷ روزش

چه جوری تمیز میکنی  من فین گیر دارم اما بلد نیستم وچیزی از بینیش در نمیاد

اول قطره بریز بعد چن ثانیه صبر کن بعدش با فینگیر نمیدونم مث اینی ک دارم یا ن هواشو خالی میکنی میزاره داخل بینی نوزاد بعدش دیگه بزار ازاد باشه ک هر چی ک هست رو بکشه ولی نمیدونم دخترم چرا بینیش قشنگ تمیز نمیشه 

چند وقتشه؟ منم این مشکلو دارم وچکارایی میکنه واسش؟؟

۳ ماهش تموم شده . تو سطح شیبدار با زا یه ۳۰ درجه میخابونمش . به پهلو میحابونمش . تو خاب دست و ما بزنه سریع بلندش میکنم . دکتر رانیتیدین و دمیترون بهش داده . کم بالا میاره اما همونم گاهی میپره گلوش 😔

☀☀☀ "تو" صبح باش ...! من تمام شب های تاریخ را تاب می آورم ...!
شنیدم  پهلوی چپ خوبه  ویه حا نوشتن خطرناکه  خلاصه گیج شدم نگفتی چند وقتشه

ن بابا خطرناک نیس نت دخترم ۵۰ روزه ب دنیا اومد همش ب پهلو و روز ب پشت و وقتی پیشش نیستم بازم ی پهلو در ضمن اگر همش ب پشت بخوابانی فرم سرش خرابه میشه دایره ایی نمیشه 

2706