2726

حال ندارم آخریش این بود چن روز پیش استقلال بازی داشت ۱ هیچ برده بود که رف هیئت مساوی شد بهش پیام دادم گف دروغ نگو عکس تلویزیونو گرفتم فرستادم‌تلگرام‌ گفتم تلگرامتو چک کن🤦‍♀️😂

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خدا رحمتش کنه خب هم میخواسته باشما آشناشه ازدواج کنه هم پدرش عروسیشو ببینه فک نکنم هدفی داشته

میدونم منظورم اینه که اونهمه ابراز علاقش و اینکه میگفت عاشقت شدم و کلی حرفای قشنگ شاید صادقانه نبوده و من فقط انتخابش بودم و میخواسته زودتر ازدداج کنه، آخه برا خودمم عجیب بود که مثلا با یبار دیدن انقدر عاشق شده باشه

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فعلا که منظورش اینه که بیشتر واسه باباش عجله داشت، شاید وضعیت روحیش بده خیلی اما دیگه بیخیالش شو، ای ...

اره البته همه چی تموم شده  و من قطعی جواب منفی دادم خانوادمم شدیدا مخالف بودن، ولی وقتی پدرش فوت کرد فقط یه پیام دادم و تسلیت گفتم،من دیگه با اون کاری ندارم و براش آرزوی خوشبختی میکنم، ناراحت نیستم فقط فکرم درگیر شده حس میکنم حرفاش همش واقعی نبود  

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706