2726
عنوان

چرا نمیتونم بخوابم ؟

5861 بازدید | 22 پست

همه سعیمو میکنم شبا تا ۵ و اینا بیدارم تا ۱۲ یک خواب تو روز نمیخوابم ولی بازم شب خوابم نمیبره هرکار میکنم نمیشه خسته شدم🤦‍♀️

راه حلی دارین؟

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خوابم نمیبره چ غلطی بکنم صبح شد

منم

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
2728

من ماه پیش پنج روز خوابم نبرد ،چندتا دکتر رفتم با امپول نیم ساعت خوابم میبرد اخرش یه شب بستریم کردن نمیدونم چی زدن یه 24ساعت خوابیدم یع هفته دارو خوردم درست شد البته واسه من دلیلش استرس و مصرف سرخود زاناکس یا همون الپرازولام بود که یهو چند روز نخوردم که نخورم اینطوری شد 

من ماه پیش پنج روز خوابم نبرد ،چندتا دکتر رفتم با امپول نیم ساعت خوابم میبرد اخرش یه شب بستریم کردن ...

منم استرس شدید دارم

اگه شاغل نیستی خیلی خودتو اذیت نکن بعضی آدما سیستم خوابشون همینطوریه شبا بیدار روزا خواب

من چندین بار تلاش کردم زود بخوابم موفقم شدم دوباره خودجوش تایم خوابم برگشت سر حالت اول

رمان بخونید خب😁 کاری که من هروقت خوابم نمیبره انجام میدم😊

نمیبره فقط سر درد میگیرم کلردیازپکساید اگ اشتباه نکنم‌خوردم بازم‌نشد ک نشد

منم

کتاب بخون تابازنکرده خوابی

به گوشی وفضای مجازی فکرنکن 

حتماکتاب بخون ازقران رمان و.... تابازکنی هم اطلاعاتت زیادمیشه هم سه سوت خوابت میگیره

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
اگه شاغل نیستی خیلی خودتو اذیت نکن بعضی آدما سیستم خوابشون همینطوریه شبا بیدار روزا خواب من چندین ب ...

دانشجو ام‌بدبختی کلاسا داره شروع میشه چجوری بیدار شم آخه

خب دانشگاهم ی روز ب زور بیدار شی از اون ب بعدش خوابت تنظیم میشه

نمیدونم ولی الان‌به معنای واقعی عذاب میکشم

نمیبره فقط سر درد میگیرم کلردیازپکساید اگ اشتباه نکنم‌خوردم بازم‌نشد ک نشد

اوهوم🙁 ولی میدونی تجربه‌ ثابت کرده هرچقدر که بیشتر به این فکرکنی که باید حتما بخوابی مغز بیشتر حالت فعالیت پیدامیکنه! ولی خب حق میدم بهت گاهی آدم اینجوری میشه☹☹☹

2706