2733
2734
عنوان

کمک کنید خانوما خدا کمکتون کنه

92 بازدید | 6 پست

خونه رو دادیم رفت دوتا زمین کلی طلا تو این مدت ،بچه رو با IUI میکارن بعد لقاح میپوسه تو رحم ،ازمایش هامونم مثل ادمای عادی هستش ،دو سال فقط از راه طبیعی و مکمل خوردن و سونو و تاریخ تخمک گذاری رو اینا تو این یه سالم چند ماه بیخیال شدم طبیعی اقدام کردیم ،دو بار هم IUI کردم بازم پوسید ،یزد رفتم تهران رفتم ،مونده یه ماشین اونم چون باهاش میریم این شهر و اون شهر نمیتونیم بفروشیم ،خیلی سخته بجای طلاهات بدلیشو بندازی ،خیلی سخته تو خونه ی خودت اجاره بشینی ،از 28سالگی تا الان 32سالگی که دکتر میگه عجله کن چون وقتت کمه ،الانم میگه اخرین راه شستشوی رحم و IVF و عمل سر کلاژ هستش که 16میلیون خواسته از همه گرفتم هفت تومن جور شده دیگه نمیدونم چیکار کنم ،ولی میخوام نرم این اخری رو و یه چند سال عادی زندگی کنیم یکم سرپا بشیم و بچه از بهزیستی بیاریم دلم واسه شوهر بدبختم میسوزه ،من خودم تو نی نی سایت از خجالتم سوالامو یه جوری میپرسیدم انگار هیچ مشکلی ندارم ،ولی دیدم خیلی ادمای خوب وجود داره اینجا ،خانوما کسی کار در منزلی چیزی سراغ نداره یکم کمک خرج شوهرم بشم تا این ده دوازده تومنو جور کنم برم و اگه جواب نگرفتم دیگه قید بچه رو بزنم اینم قسمت منه ،کار در منزل باشه هرچی باشه انجام میدم بخاطره شوهرم دارو ندارشو داده پای من میخوام یواشکی جمع کنم بعد بگم مادرم داده بهمون ،چون بابامم فوت کرده خونوادم یه حقوق میگیرن خودشونو کمه طلاهای مامانمم که داده بهم قبلا ،هی خدا کمک کن تو مشکل رو جوری حل میکنی انگار نبوده ،دلم واسه خندیدن تنگ شده ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هنوآی وی اف نکردی همه سرمایه تو دادی رفت مگه چقد خرجت میشد 

رژیما کلی پول ،مسافرتای دکترایی که معرفی میکردن ،ماماهای خونگی هر سری یه میلیون میگرفتن دارو میدادن ،دکترا هم میگفتن مشکلی نداری مشکل از دکترت بوده و ما بلدیم و اینا ،،درکنارش بیماری های روحیم که کلی خرجش شد و کلی استرس که فقط پول خرج میشد زمینا کلا چهل میلیون شد ولی خونه صدو بیست تومن