2410
2553
عنوان

خداییش حق داشتم بترکم یا نه

194 بازدید | 15 پست

مهمان اومده بود خونه بابام از پنجشنبه نهار و شام موندن شب موقع رفتن داییم گفت میخام برم خونه فردا کار دارم زن و بچشم رفتن تا دم در(ی شهر دیگه زندگی میکنن ی ساعت فاصلس)بعد چون خالهای دیگم مونده بودن اونام برگشتن گفتن ماهم میمونیم داییم گفت فردا عصرش میام دنبالتون 

فردا عصرش که شد داییم ب زنش گفت حوصله ندارم نمیام خودتون با اژانسی چیزی بیاین اینم بگم این داییم از مال دنیا بی نیازه ماشین زیر پاش ی میلیارده زنشم گفت تو بخاب استراحت کن فقط 

ما خیلی ساده ایم زنداییم موقع رفتن که شد رو کرد ب داداشم گفت فلانی مارو میبره داداشمو گذاشت تو عمل انجام شده اونم گفت باش منم داداشم تک بچس اینقدر روش حساسم حاضر شد داداش من شب تو جاده بره بیاد ولی شوهر خودش استراحت کنه درضمن پسرای دیگم تو خونه ما بودن اصلا چیزی نگفتن فقط داداش منو گیر اورد که بیا ما رو ببر 

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین

منکه تقریبا منفجر شدم از ناراحتی اخه پسر خالمم خونمون بود اونم نشسته بود ماشینم داشت به اون نگفت (زندایم میخاد دخترشو بهش بده)ب داداش بیچاره من که صبح زود باید میرفت سرکار گفت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

داداشت تک پسره،تک بچه که نمیشه.

به زن داییت رو ندین

لیلای من کجایی ، دلم برات تنگ شده.کاش دوباره ببینمت.دوست خوبم لطفا یک روزی دوباره سر راهم قرار بگیر. میخام بغلت کنم. باز با هم درد دل کنیم و دیگه از هم جدا نشیم. هیچ میدونی چند ساله ندیدمت،چند ساله صداتو نشنیدم؟یعنی دیگه بس نیست؟هر سال روز تولدت رو بهت تبریک میگم،روز تولد حضرت علی اکبر رو بهت تبریک میگم،سال نو رو تبریک میگم.میشنوی؟یادته میگفتی من لیلام،مامانِ علی اکبر و تو نرگسی،مامانِ مهدی؟هر کس لیلای منو میشناسه اونو به من برسونه. لیلای خوبم برگرد😔😔😔
داداشت باید میگفته شرمنده منم کاردارم

داداشم خجالتیه گفت مهمانن زشته ولی من ناراحتم نذاشت ما خودمون تعارف کنیم خودش گفت فلانی ما رو میبره من ناراحتم که همین داییم داداششم بیکار بود محلم بهش نمیداد همه رو گذاشت سرکار برا داداشم با وجود اینکه پسر زرنگیه هیچ کاری نکرد چون ما براش منافعی نداریم ولی موقع اینجور چیزا از ما توقع داره

2714
ان شالله ب سلامتی بره و برگرده. وقتی قصدش رو میدونین و داداشت راضی نیست زیاد رو ندین ب زنداییت

بخاطر پولداریش سوار همه شده فک میکنه همه کارس

نه خب تو خونه زده بود نمیشد بگه

داداشت خودش باید بگه من کار دارم نمیتونم

اگر روش نمیشه تو بگو. حرفو بزار تو دهنش

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
عه چ بد🤔داداشت وقتی برگشت عصبی بود؟؟؟

داداشم که نه گفت میرم و میام من داشتم میترکیدم یعنی فقط جون داداش من ارزش نداشت براشون چرا ب بقیه نگفت با اونا خو صمیمی تر بود دختر میخاد بهشون بده 

2706