2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا نمی‌پسندم این پارچه ها رو، مامانم دارن! با این که بچه ندارن دائم کثیف میشه... بخوای روکش بکشی هم خب چه کاریه دیگه😕

از نظر من مبل راحتیش خوبه اونم پارچه مخمل رنگ تیره یا چرک بردار😬

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2728
کلا نمی‌پسندم این پارچه ها رو، مامانم دارن! با این که بچه ندارن دائم کثیف میشه... بخوای روکش بکشی هم ...

مبل های قبلیم راحتی مخمل قهوه ای تیره بود😅 

پسرام نفسام   خدایا خودت مواظبشون باش  عضویتمو بیخیال کاربری قدیمی ام قبلی ترکید  

خیلی خوشگله

من خیلی خوشم‌اومد

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
اره

مبارکت باشه مهم اینکه خودت بپسندی

با اینکه روکش اصلا قشنگ نیست اما چون بچه داری حتما بنداز بچه ها به مبل و فرش رحم نمیکنن 😁

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 
مبارکت باشه مهم اینکه خودت بپسندی با اینکه روکش اصلا قشنگ نیست اما چون بچه داری حتما بنداز بچه ها ب ...

اره خودمم روکش دوس ندارم ولی مجبورم بگیرم 

پسرام نفسام   خدایا خودت مواظبشون باش  عضویتمو بیخیال کاربری قدیمی ام قبلی ترکید  
خیلی خوشگله من خیلی خوشم‌اومد

مرسی عزیزم 

انقدر تو انتخاب گیج شدم که اخرش شوهرم قاطی کرد گفت من نمیدونم دیگه خودت یکیش رو انتخاب کن بیا رفت نشست تو ماشین بخاطر همین خیلی فکرم مشغوله که خوب انتخاب کردم یا نه

[QUOTE=105599819]مبارک باشه عزیزم.. فقط من چرا متوجه نشدم کدوم یکی ازین ۴تاست؟؟[/QUOTE

کرمی و گلبهی روشن

2706