2737
2734
به قسط های عقب افتاده.به اینکه همسرم بنده خدا هر چی کار میکنه و دوندگی میکنه زورش به گرونی نمیرسه. خ ...

بیچاره مردا چقدر ما بایدد تاوان دزدی دولتو بدیم

متاهل و متعهد خدایا چشم بد به دور باشه ازمون   

به شوهرم که لج کرده رفته تو حال خابیده بیدار شدم دیدم تو اتاق نیس رفته تو حال جا انداخته خابیده بیشعوره 

چیکار کنم حرصش دربیاد؟ یکی بگه من قردا چیکار کنم حرصشو در  بیارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به شوهرم که لج کرده رفته تو حال خابیده بیدار شدم دیدم تو اتاق نیس رفته تو حال جا انداخته خابیده بیشع ...

به نظرم الان حرص داری هیچ تصمیمی نگیر 

متاهل و متعهد خدایا چشم بد به دور باشه ازمون   
2731

به نی نی سایت که کی چی گرفته چه تاپیکی زده کی حاملس کیا زایمان کردن میکنن میخوان بکنن کیا کجا رفتن یا میخوان برن کیا دعواشون شده تا چه مدت قهرن سرچی دعواکردن اصلا به من چه اینجا کجاس من اینجا چیکار میکنم😵😦

خدااا...همه زندگیم واسه خودت اما...با لبخند رو لب👩مادرم💓شوخی نکن!
2738

شاید بنظرتون مسخره بیاد..اما فکر هرشب من ک تا صب عذابم میده مربوط میش ب گذشته یعنی دوسال پیش روز عروسیم مبلغ یک میلیون دویست دادم ب ی آرایشگر خدانشناس شبیه لولوم کرد با اینک تعریف از خود نباش خودم خیییلی خوشگلم

به قسط های عقب افتاده.به اینکه همسرم بنده خدا هر چی کار میکنه و دوندگی میکنه زورش به گرونی نمیرسه. خ ...

خدا خودش کمک تون کنه...برای ما هم میشه دعا کنید...صابخونه گفته پاشید ولی ما خونه پیدا نمیکنیم...دو هفته هم بیشتر مهلت داده ولی هرچی میگردیم نیست...شب و روز توی بنگاهی هستیم...اعصابم خرابه😔😔

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
2706