2733
2734

امروز یه چیز ژله ایی با رگه های خون صورتی دفع کردم که میگن پلاگ مخاطی هستش ،البته میگن کارش بستن رحم هستش در زمان بارداری ،راستی امکان داره بخاطره این ماده که دفع کردم اقدامم درمورد بارداری ناموفق بوده باشه ،کمکمکنید توروخدا ،اگر کسی تجربشو داره یه پیام چند لحظه وقتتونو میگیره ،زندگیم درخطر هستش بخاطره باردار نشدن ،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعید میدونم چیز مهمی بوده باشه

اما میدونم فکر کردن زیاد به بارداری و استرس، بارداری رو به تأخیر میندازه..خودم تجربه کردم پس بهتره این فکر و استرس و از خودت دور کنی.

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2731
بعید میدونم چیز مهمی بوده باشه اما میدونم فکر کردن زیاد به بارداری و استرس، بارداری رو به تأخیر مین ...

اره بخدا قبول دارم ولی خیلی سخته بیخیال شد و فکر نکرد ،رفتیم دکتر گفت مشکل ندارید ولی باز تقاضای IUI دادیم 

2738
شاید باردارید

اخه تازه زمان تخمک گذاریمه ماه پیشم پریود شدم ،شوهرم اینقد بچه دوست داره رفته ده تا بی بی چک خریده 150 هزار تومن ،امریکایی هستن ،دلم نمیاد زود زود تست بدم بعد بگم تموم شد که بره باز بخره دلم میسوزه واسش گناه داره ،خدایا کمکم کن 

عزیزم مشکل من جواب داره نه فضولی ،بخدا قلب نداشت یادم نیارید نصف شب باید گریه کنم راحت شید 

عزیزم دلیل سقط و باید مینوشتی ، کسی ام قضاوت نکرد  وقتی شما سوالت ناقص باشه بدون توضیحات کامل کسی نمیتونه درست جوابتو بده پس سوال پیش میاد که چرا سقط کردی همین

2706