2737
2739
عنوان

کیا بچه هاشونو به خودشون وابسته میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 10664 بازدید | 191 پست
یه دو سه ماه رو مخش بود که اون گاف رو داد و اون دعوا پیش اومد ولی باز خدا رو شکر جمعش کرد فهمید که خ ...

خدایا چرا واقعا بعضی مادرشوهرا انقد بیرحمو بیشورن خوب شد شوهرت خوب حالشو گرفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزور خرج ماه و تموم میکنیم حاضرم تو یه اتاق تو بدترین جای شهر زندگی کنم اما فقط مستقل بشم توقعی ند ...

عزیزم هر روز سوره ی واقعه رو بخون برا رزق و روزی هستش، اگه میتونی خودتم برو سرکار بچه رو یه مدت به مادرت بسپر ایشالله که هر چی به صلاحته برات پیش بیاد

[QUOTE=105599873]احمقا بچه باید مستقل بار بیادا. الان شما صفت احمقا رو ب کی نسبت دادین؟؟؟!!!!!

سو تفاهم شد؟   ای وای منظورم به اونا بود که بچه ها رو لوس و ننر بار میارن  

تا چشم کار می کند صحنه ایست خالی از تو کاش می دانستی چقدر خوب بازی می کنی نقش نبودنت را
2731
2738
اشتباه نوشتی

باید اینجوری مینوشتم احمقا بچه ها رو به خودشون وابسته می کنن بچه باید مستقل بار بیاد  

تا چشم کار می کند صحنه ایست خالی از تو کاش می دانستی چقدر خوب بازی می کنی نقش نبودنت را
باید اینجوری مینوشتم احمقا بچه ها رو به خودشون وابسته می کنن بچه باید مستقل بار بیاد    

هر کس یه جوریه بچه هاشو بزرگ میکنه احمق صفت قشنگی نیس که به بعضیا که اصلا نمیشناسی و از شرایط زندگیشون خبر نداری میدی تو میت نی درباره بچه خودت تصمیم بگیری که وابسته کنی یا نه و اینو بدون بچه ۱ ساله یا دوساله حتی تا مدرسه به مادر و مهر مادری وابستس از مدرسه به بعد باید بهش یاد بدی که همیشه من نیستم و مستقل باش

هر کس یه جوریه بچه هاشو بزرگ میکنه احمق صفت قشنگی نیس که به بعضیا که اصلا نمیشناسی و از شرایط زندگیش ...

ببین من منظور بدی نداشتم وابستگی چیز خوبی نیس مهر و محبت فرق داره با وابستگی من میگم بچه باید اینقد از محبت لبریز بشه که جونش برا خونواده در بره اما از اون طرف وابسته نباشه چون وابستگی نقطه مقابل استقلاله و جامعه ای که آدماش استقلال ندارن دو زار ارزش نداره

من انقد بچه دختر خالمو دوست دارم که وقتی آشتی باشن میتونم ۱۰۰سال نگه دارم اما کسی که قهر کرده و رفته ...

دقیقا زن بابای شوهر من در نبود من عمدا خیلی ب بچه رسیدگی میکنه

من عید با شوهرم دعوام شد چمدونم و بستم که برم قهر گفت بچه رو نمیدم منم گفتم اگه توان داری نگهش دار ...

من زن بابای شوهرم این حرفو بهم زد.تا الانم جوری رفتار کرده که اگه مادرشم بره من هستم

2706