2410
2553
عنوان

کیا بچه هاشونو به خودشون وابسته میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 10654 بازدید | 191 پست
ارزومه جدا بشم اما لعنت به این وضع اقتصادی  هر کاری میکنم نمیشه بانک های لعنتی با این قوانین ...

عزیزم تنها کاری که میتونی بکنی اینه با سیاست شوهرتو جلد خودت کنی حالا ببین قلقش چیه کاری کن مادر و خواهرش نتونن رو شوهرت تسلط داشته باشن، ببخشیدا ولی شوهرتو خر کن حالا با محبت با سیاست ، شوهرت که پشتت باشه کاری از کسی بر نمیاد انشاالله شرایطتم درست میشه مستقل میشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی پول پیش ی خونه نمیتونی جور.کنی؟حالا خیلی بزرگ نباشه وبالای شهر نباشه.ماهم خونمون 55متریه ولی اخ ...

بزور خرج ماه و تموم میکنیم

حاضرم تو یه اتاق تو بدترین جای شهر زندگی کنم اما فقط مستقل بشم

توقعی ندارم

اما چند وقته وضعیت اقتصادیمون بده

شوهر من خوش بچس فک میکنه وقتی یه بچه ۱سالو نیمه رو دعوا کنه اون میفهمه به خیال خودش داره از الان بهش ...

اینکه شوهرت زیاددخترتودعوامیکنه اصلا خوب نیس،اماعزیزم بنظرمن اگرزنوشوهرباهم هم عقیده باشن تربیت بچه بهتره ورابطه بچه باپدرمادرش بهتره،منظورم اینه زنوشوهرپشت هم باشن وجلوبچه حرف هموضایع نکنن

2720
اینکه شوهرت زیاددخترتودعوامیکنه اصلا خوب نیس،اماعزیزم بنظرمن اگرزنوشوهرباهم هم عقیده باشن تربیت بچه ...

منم بهش میگم میگم نزار بچه ببینه حنی خودمون حرف حودمونو نمیفهمیم میگه تو میخوای بچه بی ادب باشه میگم حتی دکترا میگن از ۲سال ۲سالو خورده ای تازه به بچه باید کم کم یاد داد بچه ۱سالو نیمه دعوا نمیفهمه

2714
آفرین به یه همچین شوهری

یه دو سه ماه رو مخش بود که اون گاف رو داد و اون دعوا پیش اومد ولی باز خدا رو شکر جمعش کرد فهمید که خانواده اش تو آرزوی خراب کردن زندگیشن ، بعدا بهم میگفتدمن چقد احمق بودم زودتر نفهمیدم، مادرم میگفت تو داری برا کی کار میکنی خودتو خسته میکنی بزار کمتر بپوشن و بخرن استراحت کن برو بگرد جوونی کن، میگفت اونموقع فک میکردم مادرمه اینجوری داره برام دل میسوزونه نمیدونستم که اینجوری میخواد تو رو بچزونه ، شوهر منم دو سه ماه سر حرف خانواده اش خون به دلم کرد پیرم کرد خدا ازشون نگذره

2706