2726
عنوان

کیا بچه هاشونو به خودشون وابسته میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 10661 بازدید | 191 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن جورز ک یادش بده جیششم فقط خودش ببره وقتی میزارتش بند نمیشه بعدم میرینه تو شلوارش میگه ماماندخودم ب ...

شما از اصول تربیت خبر ندارید انگار و خودتونم تربیت درستی ندارید

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2728
عروس سلیته ما تحفه رو جوری وابسته خودش کرده همین کاراش باعث شده از بچه بدمون بیاد

بهتر منم دخترمو خیلی وابسته کردم جوری بارش اوردم با این که ۱ سالو نیمشه اما وقتی تنها با باباش میره خونه مادر شوهرم دسته باباشو میگیره میگه فقط بریم پیش مامان

خوب کردی ضرر گرسنگی کمتره از بی مادری...اگه خوب نگهش میداشتی ظلم بود در حق مادر و بچه

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
ن جورز ک یادش بده جیششم فقط خودش ببره وقتی میزارتش بند نمیشه بعدم میرینه تو شلوارش میگه ماماندخودم ب ...

اگه اینجوری قبول نکنین نگهش دارین تا وقتی که بچه با شما راحت بشه و بهش بگن که اگر مامانت نبود به عمه بگو کارت رو ، ببخشیدا ولی گفتم چی شده اینو گفتی، نهایتش اینه بچه تنها خونتون نمیمونه والا

شما از اصول تربیت خبر ندارید انگار و خودتونم تربیت درستی ندارید

شما بلدی!!!یا بچشو نباید بزاره یا عمه مادربزرگ ک غریبه نیستن کشی هم خوشش نمیان  ک و ن بچه بشوره حداقل بچه همه رو نجس نکنا بگه بره حیاطه وقتی نیس خودش جداقل خونه  رو کثیف نکنه

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩
وای این چ کاریه یعنی طفل معصوم از صبح هیچی بهش ندادی بخوره 🙁 

نه چونن اگه بهش میرسیدم دیگه مامانشو نمیخواست بچس نمیفهمه خیلیم بابایه از صب که نه مثله دورو ور ساعت ۴ دیگه رفت

ناراحت نشی ولی دلم واسه عروستون سوخت ...باور کن خسته ام حال تدارم بحث کنم فقط نظرمو گفتم

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
بعدش که به دختر خالم گفتمو معذرت خواهی کردم که بچه رو گرسنه نگه داشتم بهم گفت اتفاقا کار خوبی کردی ا ...

آره جدا از گرسنه نگه داشتن بچه خیلی فکر خوبی کردی هم برادرشوهرت متوجه شد زنش بهترین کسیه که بچشون رو میتونه نگه داره ، هم اینکه این امید که تو بچه نگه دارش میشی نا امید شد

2706