2726

کلا خانواده شوهر من جورین که دعوا کردنی اگه خواستی بری خونه بابات باید بچه رو بزاریو بری اما خدارو شکر مادرشوهرم اصلا نگه نمیداره من که نامزذ بودم ۳تا جاری داشتم که ۲تتشون دختر خاله هام بودن وقتی یکیشون دعوا کرد بچه رو گذاشتن پیش من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چجوری دلشون میاد بچه رو بذارن برن؟! مادر هرجا میره باید بچه هاش هم با خودش ببره

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
عروس سلیته ما تحفه رو جوری وابسته خودش کرده همین کاراش باعث شده از بچه بدمون بیاد

وا به نظر من این اصلا دلیل خوبی نیس، وابستگی بچه به مادرش چرا باید باعث بشه شما که عمه هستی از اون بچه بدت بیاد، بچه به مادر وابسته نشه به کی بشه؟؟!!!

مادر شوهرم که نگه نمیداشت برادر شوهرم به هوای من که دختر خالشونمو بچه هارو دوست دارم گذاشت پیش من من ...

وای گناه داره بچه طاقت گرسنگی نداره. اگه نمیخاستی نگه داری راحت میگفتی نمیتونم.

لایک نکن لدفن.🛑درخاست دوستی ممنوع .تشکر
وا به نظر من این اصلا دلیل خوبی نیس، وابستگی بچه به مادرش چرا باید باعث بشه شما که عمه هستی از اون ب ...

ن جورز ک یادش بده جیششم فقط خودش ببره وقتی میزارتش بند نمیشه بعدم میرینه تو شلوارش میگه ماماندخودم باید فقط منو ببره ریدم تو تربیتت زن

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩
2706