1421
1363

کلا خانواده شوهر من جورین که دعوا کردنی اگه خواستی بری خونه بابات باید بچه رو بزاریو بری اما خدارو شکر مادرشوهرم اصلا نگه نمیداره من که نامزذ بودم ۳تا جاری داشتم که ۲تتشون دختر خاله هام بودن وقتی یکیشون دعوا کرد بچه رو گذاشتن پیش من

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

1401

چجوری دلشون میاد بچه رو بذارن برن؟! مادر هرجا میره باید بچه هاش هم با خودش ببره

هرشرایط بدی، یه چیز مثبت داره،حتی ساعتی که کار نمیکنه هم دوبار در روز وقت رو درست نشون میده.خدا میدونه چی برامون بهترینه.
1394
عروس سلیته ما تحفه رو جوری وابسته خودش کرده همین کاراش باعث شده از بچه بدمون بیاد

وا به نظر من این اصلا دلیل خوبی نیس، وابستگی بچه به مادرش چرا باید باعث بشه شما که عمه هستی از اون بچه بدت بیاد، بچه به مادر وابسته نشه به کی بشه؟؟!!!

وا به نظر من این اصلا دلیل خوبی نیس، وابستگی بچه به مادرش چرا باید باعث بشه شما که عمه هستی از اون ب ...

ن جورز ک یادش بده جیششم فقط خودش ببره وقتی میزارتش بند نمیشه بعدم میرینه تو شلوارش میگه ماماندخودم باید فقط منو ببره ریدم تو تربیتت زن

برام دعا کنین 
1418
ن جورز ک یادش بده جیششم فقط خودش ببره وقتی میزارتش بند نمیشه بعدم میرینه تو شلوارش میگه ماماندخودم ب ...

شما از اصول تربیت خبر ندارید انگار و خودتونم تربیت درستی ندارید

اگه یه قلب عین آینه داری،مث مایی قابل احترامی،من همه ی آدمارو دوس دارم،همیشه هم این حسمو بروز دادم،همیشه به همه خوشبینم درست یا نه،همیشه نشون دادم چقد تو مشتامن،به همه ادب کردمو همین،ادب کردنا ادب کرد منو رفیق،ا یه جا دیگه عقلم رسید،ا چشم میوفتی اگه در دسترسی🐀😟

استارتر شما هم کارت خیلی بد بود خجالت اوره از همون اول بچه رو نمیگرفتی نه اینکه گرسنگی بدی بهش

اگه یه قلب عین آینه داری،مث مایی قابل احترامی،من همه ی آدمارو دوس دارم،همیشه هم این حسمو بروز دادم،همیشه به همه خوشبینم درست یا نه،همیشه نشون دادم چقد تو مشتامن،به همه ادب کردمو همین،ادب کردنا ادب کرد منو رفیق،ا یه جا دیگه عقلم رسید،ا چشم میوفتی اگه در دسترسی🐀😟
1364