2726
عنوان

وقتی همه دنیا بهت فشار میارن

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 35 پست

اسی انشالله خدا کمکت کنه . منم این هفته خیلی عذاب کشیدم با شوهرم مشکل ندارم شکر خدا ولی مشکلات خانوادگی خیلی زیادی دارم که نفس آدمو بند میبره . به خدا هر روز یه سوپرایزی ولی باز شکر 

اشتباهت اینه که با خدا قهری یکم صبر کن تا دخترت بزرگتر شه به خودت بگو این وضعیت همیشگی نیست 

خیلی خوبه سر کار میری  فقط اگر خودتو با غصه مریض نکنی و دیگه بچه نیاری نهایت جدا میشی دخترت از یه سنی به بعد حق انتخاب داره تازه خیلیا از زنها از جمله خواهر من به جای مهریه دخترش رو‌گرفت 

البته شاید با مشاوره شوهرت خوب بشه شایدم خودت خیلی حساسی

ظهور تو آغاز همه خوبی هاست ❤❤❤❤❤❤❤ اللهم عجل لولیک الفرج
ای بابا.مردا جز حرف خودشون حرف کسی رو قبول ندارن.اونموقع که به باد دادن پولارو پشیمون میشن که دیگه س ...

دقیقا.شوهر منم الان.خودش داره عذابشو میکشه چون ک.من.درامد خودمو دارم و هرررچی بخام.میخرم ولی خرج زندگی و قسط خونه با اونه ک.مونده😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا.شوهر منم الان.خودش داره عذابشو میکشه چون ک.من.درامد خودمو دارم و هرررچی بخام.میخرم ولی خرج زند ...

خدا روشکر که شما شاغلین دستتون به جیبتون.بقران من از خیلی خواسته اهم گذشتم تا سرمایه ومون زیاد بشه.منکه نمیگذرم از کسی که حقمونو خورده خدا هم عادل باشه نمیگذره

خدایا شکرت🖤
2728
خدا روشکر که شما شاغلین دستتون به جیبتون.بقران من از خیلی خواسته اهم گذشتم تا سرمایه ومون زیاد بشه.م ...

میدونم چون منم قبلا ک شاغل نبودم واقعا از خیلی چیزام میزدم ک بتونیم 4قرون.جمع کنیم و واقعا سخته هم.اینکه مالتو از دست بدی هم.اینکه یکی مسخرت کنه ک سرتو.کلاه گذاشته.تهدیدش کنید ک.تو.فامیل ابروشو میبرید

باورت میشه روزایی که خونه است کامل عذاب الیمه. خواهرم شما تو شرایط من نیستی کارهای چندش آور میکنه آب ...

وای ببخشیدا ببخشیدا ولی واقعا از این مردا بیزارممم خیییییییلی سخته باهاشون کنار اومدن اگه اینجور مردیه که خدایی صبر ایوب داشتی تا الانم تحمل کردی ادمای شدیدا لجبازی که در مقابل فهمیدن مقاومت میکنن چه حال بدی داری گلم میفهممت..عزیزم اگه واقعا عذابه برات سعی کن از همین الان مدرک جمع کنی علیهش جوری که خودش نفهمه و راحت بتونی طلاقتو بگیری مثلا صداشو ضبط کن یا هرکاری که فکر میکنی میتونی ثابت کنی باهاش نمیتونی یه ثانیه هم زندگی کنی عمرتو هدر نده پای همچین مردی البته بازم قبلش مشاوره برو حتما