2737
2734
عنوان

وقتی همه دنیا بهت فشار میارن

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 35 پست

بهش میگم تو یه مشکلی داری بعضی وقتا شوخی های احمقانه با بچه میکنه دخترم اولش میخنده ولی بعدش عصبی میشه. شوهر اشغالم میگه تو عصبی و مشکل داری بچه رو هم مثل خودت کردی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه دختر دارم امسال میره پیش دبستانی تمام مدت جلوش حرفه‌ای زشت میزنه و میخنده به پدر و مادر مرحومم فح ...

ببرش روانپزشکی جایی مشکل داره

خداجونم مرسی همیشه هرچی خواستم بهترینشو بهم دادی   
2728
هرچی به شوهرم گفتم نکن .گفت برادرمه دیگه.الان سی چهل میلیونمونو خورده نمیتونیم ثابت کنیم چون اونموقع ...

همه مردها همینن وقتی بهشون میگیم نکن نکن گوش نمیدن بدبختی هاشون واسه ماست 

خداجونم مرسی همیشه هرچی خواستم بهترینشو بهم دادی   

بچه ها من یه مریضی مزمن دارم دکتر میگفت به خاطر غصه های زیاد و طولانی مدت این بیماری رو گرفتی ولی خداشاهده همه کارها رو میکنم سرکار هم میرم ولی تو کارهایخونه این موجود مدام غر میزنه میگه تو فقط واسه خرخونی آفریده شدی مدتی باورم شده بود مشکل دارم ولی کم کم دیدم بقیه هم اشاره میکنن که غیر طبیعی رفتارش

2738

ازش متنفرم من طلاق هم بگیرم خانواده درستی ندا م بخصوص ت. جمع به شدت شوهرم رو بالا بردم تقریبا کسی باور نمیکنه دارم 8 سال زجر میکشم. از خود خدا هم متنفرم. طعم وحشتناک بی ما دریو رو چشیدم نمیتونم بزارم دخترم هم بچشه. فقط اونی که منو توی این دنیای لجنزار آورد دوست دارم ببینم و بپرسم چه هیزم تری بهش فروختم که لایق این همه زجر شدم

همه مردها همینن وقتی بهشون میگیم نکن نکن گوش نمیدن بدبختی هاشون واسه ماست 

اره الان پشیمونه.اما چه سودی داره .هی میگه حق با توست میگم بامن باشه پولم برمیگرده.مشکل اینجاست شوهر من همه رو مثل خودش میبینه.خودش حلال حرام سرش میشه

خدایا شکرت🖤
اره الان پشیمونه.اما چه سودی داره .هی میگه حق با توست میگم بامن باشه پولم برمیگرده.مشکل اینجاست شوهر ...

عزیزم غصه نخور.منم یکماه درگیره ندونم کارایای شوهرمم.شوهر من خارج از شهر با ماشین کار میکنه ماشینش سالم بود بخاطر رنگش رفت فروختش یکماه پیش اونم.نصف کمترش نقد نصف بقیش چکی.هرچی بهش گفتم.نکن گوش نداد بعد رفت دوباره با همون شرایط ی ماشین دیگه خرید چندوقت علافش بود ک درستش کنه اخر نشدو فروختش باز پول نقد گذاشت رو پولی ک نقد گرفته بودو بقیش قسطی بودرفت یکی دیگه خرید اونم.چندوقته خرابه فروشنده هم.پسش نمیگیره.نقد میخره قسطی میفروشه.تو این شرایطی ک با ماشین خریدنش درگیره خب ماشینم.نداره کار کنه ازون طرف پاشد موتورشو داد یکی قرض یارو باهاش خورد زمین گفت باید شما دیه منو بدید ماهم ندادیم هرچی گفتیم ب جرم خیاانت در امانت ازت شکابت میکنیم گوش نداد و وقتی دید با مامور رفتیم دره خونش صبحش رفت موتورو داد کلانتری وماهم.هرچی میگردیم مدارک موتورمونو ببریم بگیریمش نیست ک نیست.اینم از موتورمون ک ب فنا رفت.منم.یکماهه دارم غصه میخورم مثل شما

سلام خانمی.

من همسر خیلی خوب و مهربون و همه چیز تمومی دارم که فقط یک ایراد داره. ایرادش هم اینه که شلخته س و من شدیدا منظم هستم.یعنی صبح تا شب در حال شستن و جارو کردن و گردگیری و ... هستم ولی تا همسرم میاد تمام خونه داغون میشه و این برای من یک عذاب بزرگه که حتی عصبی و بیمار هم شدم و حمله های پانیک دارم. مشکلم رو تو کلینیک سایت مطرح کردم در جوابم گفتند که مشکل از منه.واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم چون اصلا انتظار این حرف رو نداشتم ولی قبول کردم که مشکل از منه.سعی کردم بیخیال بشم و کارهای خودم رو انجام بدم و به قولی پشت سر همسرم ریخت و پاش هاش رو جمع کنم.برام خیلی سخته خیلی ولی نمیتونم هر روز جدال کنم و خودم رو بیمارتر از اینی که هستم.

اگه میتونی کلاس یوگا برو چون به من هم پیشنهاد شد ولی موقعیتش رو ندارم.با کار خونه و دخترت خودت رو سرگرم کن.پیش مشاور برو و دو خودت کار کن تا ایرادات همسرت برات کمرنگ بشه و دیگه نبینیشون.چاره ای نیست. به خدا توکل کن تا کمتر اذیت بشی.

لیلای من کجایی ، دلم برات تنگ شده.کاش دوباره ببینمت.دوست خوبم لطفا یک روزی دوباره سر راهم قرار بگیر. میخام بغلت کنم. باز با هم درد دل کنیم و دیگه از هم جدا نشیم. هیچ میدونی چند ساله ندیدمت،چند ساله صداتو نشنیدم؟یعنی دیگه بس نیست؟هر سال روز تولدت رو بهت تبریک میگم،روز تولد حضرت علی اکبر رو بهت تبریک میگم،سال نو رو تبریک میگم.میشنوی؟یادته میگفتی من لیلام،مامانِ علی اکبر و تو نرگسی،مامانِ مهدی؟هر کس لیلای منو میشناسه اونو به من برسونه. لیلای خوبم برگرد😔😔😔
عزیزم غصه نخور.منم یکماه درگیره ندونم کارایای شوهرمم.شوهر من خارج از شهر با ماشین کار میکنه ماشینش س ...

ای بابا.مردا جز حرف خودشون حرف کسی رو قبول ندارن.اونموقع که به باد دادن پولارو پشیمون میشن که دیگه سودی نداره

خدایا شکرت🖤
2706