1472
1459
خمارهای عزیز حالتون چطوره؟😂😂😂الان نی نی سایت وصل شدبرین فضا😂

وای قربون دهنت داشتم روانی میشدم.اینقدر که باید بیام نی نی سایت سربزنم به شوهرم سرنمیزنم😂😂😂😂😂

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1436

فیل.تر و اینا نبود احتمالا مربوط به بخش فنی و پشتیبانی بودش ارتباط با دیتا بیس قطع بود گویا  

تا چشم کار می کند صحنه ایست خالی از تو کاش می دانستی چقدر خوب بازی می کنی نقش نبودنت را

حالا تا ده هفته عنوان تاپیک ها : چرا سایت قطع شده بود؟

⏪میگه حجاب اجباری!.. میگم مشکل با حکم و حرف خدا! ..میگه بعضیا خدارو قبول ندارن!.. میگم باشه! انسان که هستن؟ عقل و شعور و فرهنگ که دارن؟ تو هر کشوری برن باید به قوانینش عمل کنن! توی این کشوری هم که زندگی میکنن باید به قوانینش عمل کنن! البته اگه عقل و شعور و فرهنگ حالیشون باشه!              ⏪  اسلام هیچ وقت به چند همسری تشویق نکرده! فقط تجویزش کرده! تشویق با تجویز فرق داره! مثه نسخه دارو میمونه! به همین سادگی! هرکسی حق استفاده از این نسخه رو نداره! یکم التماس تفکر! به قول اقا که میگه" خدا یکی،محبت یکی،یار یکی"😍! این دین بهترین و کامل ترینه!!! هیچ عیب و ایرادی نمیتونن ازش بگیرن! ⏪انجام‌واجبات و ترک محرمات(خیلی گسترده هست)! اینو سرلوحه زندگیتون قرار بدین!! همه چی درست میشه! وعده ی خداونده💙 ⏪ به خدا پناه میبرم از آن روزی که گناه ، فرهنگ و عادت مردم بشود.(شهید حمید سیاهکالی)                                           اللهم عجل لولیک الفرج.  ان شاءالله ظهور نزدیک است!
1444
به جاش منو از پربازدیدا دراوردن ظهر تو پربازدیدها بودم🙂

این پربازدیدی ب کسی وفا نکرده.مث پشت میز نشینی ها🤪🤣🤣🤣🤣🤣

شب بخیر گفتنِ ما محضِ ادای ادب است/ورنه چون شب برسد اولِ بیداریِ ماست  
1474
من فك كردم دوباره كاربريم تعليق شده ب همهههه پست هاي خلاف قانونم داشتم فكر ميكردم و پشيمون بودم ك خ ...

صدباراگر توبه شکستی بازا😂😂😂

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍