1542
1480
خمارهای عزیز حالتون چطوره؟😂😂😂الان نی نی سایت وصل شدبرین فضا😂

وای قربون دهنت داشتم روانی میشدم.اینقدر که باید بیام نی نی سایت سربزنم به شوهرم سرنمیزنم😂😂😂😂😂

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546

فیل.تر و اینا نبود احتمالا مربوط به بخش فنی و پشتیبانی بودش ارتباط با دیتا بیس قطع بود گویا  

تا چشم کار می کند صحنه ایست خالی از تو کاش می دانستی چقدر خوب بازی می کنی نقش نبودنت را

حالا تا ده هفته عنوان تاپیک ها : چرا سایت قطع شده بود؟

به راه این امید پیچ در پیچ                                      مرا لطف تو می‌باید، دگر هیچ.                           •وحشی بافقی
8
به جاش منو از پربازدیدا دراوردن ظهر تو پربازدیدها بودم🙂

این پربازدیدی ب کسی وفا نکرده.مث پشت میز نشینی ها🤪🤣🤣🤣🤣🤣

جان مادر نمی آیی؟چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده؟عشق منخانه ام سوت و کور است نمیایی؟زبانم قاصر است نمیایی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست اگر او را دیدی یا صدایی از او شنیدی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا💚شب بخیر گفتنِ ما محضِ ادای ادب است/ورنه چون شب برسد اولِ بیداریِ ماست 

نی نی یارو منشن کنیم بپرسیم چرا قط شده بود؟

جان مادر نمی آیی؟چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده؟عشق منخانه ام سوت و کور است نمیایی؟زبانم قاصر است نمیایی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست اگر او را دیدی یا صدایی از او شنیدی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا💚شب بخیر گفتنِ ما محضِ ادای ادب است/ورنه چون شب برسد اولِ بیداریِ ماست 
1601
من فك كردم دوباره كاربريم تعليق شده ب همهههه پست هاي خلاف قانونم داشتم فكر ميكردم و پشيمون بودم ك خ ...

صدباراگر توبه شکستی بازا😂😂😂

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍