2410
2553

خیلی سرفه میکنه 

چرک خشکنو دانه به و چار تخمم دادم‌بهتر نشده 

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سلام عزیزم 

حتما دکتر ببرش

هرچیزی بهش نده

پسرم یه ماهگی سرماخورد یه هفته بستری شد چون داروی خوراکی اصلا براش خوب نیس و با سرم بهش داده میشد بعد از یه ماه دکتر میشه دارو دادولی اصلا خودتجویزی نکن تا شدیدتر نشده ببر دکتر زیر نظر باشه

سلام عزیزم  حتما دکتر ببرش هرچیزی بهش نده پسرم یه ماهگی سرماخورد یه هفته بستری شد چون داروی ...

سلام دکتر بردم عزیزم دیگه دارو داد 

سلام دکتر بردم عزیزم دیگه دارو داد 

دیشب خواستم بگم سایت خراب بود نمیدونم دکتر گفت یا نه ولی حتما بخور سرد بذار براش برای خلط سینه عالیه

خدا می دونــــــه پشت پروفایل های مهسا و پریسا چه اصـــــــغــــــــرها نشسته                          من یک زنم ...خودم را همین گونه که هستم ، عالی می دانم !با همین لبخند ،با همین چشم ها ،با همین بینی ،با همین لب ها ،با همین اندام ...من عروسکِ پشت ویترین مغازه نیستم !در این جهانِ یکنواخت ، یک معجزه ی خدادادی و منحصر به فرد ، خواهم ماند ،و برای دلِ هیچ کس تغییر نخواهم کرد !من کافی ام ...با هوس هایِ بی جایتان ؛دست به اندازه ام نزنید . 
دیشب خواستم بگم سایت خراب بود نمیدونم دکتر گفت یا نه ولی حتما بخور سرد بذار براش برای خلط سینه عالیه

چجوری عزیزم

2714
چجوری عزیزم

دستگاه بخور سرد از داروخانه بگیر قیمت هاش متفاوته 

خدا می دونــــــه پشت پروفایل های مهسا و پریسا چه اصـــــــغــــــــرها نشسته                          من یک زنم ...خودم را همین گونه که هستم ، عالی می دانم !با همین لبخند ،با همین چشم ها ،با همین بینی ،با همین لب ها ،با همین اندام ...من عروسکِ پشت ویترین مغازه نیستم !در این جهانِ یکنواخت ، یک معجزه ی خدادادی و منحصر به فرد ، خواهم ماند ،و برای دلِ هیچ کس تغییر نخواهم کرد !من کافی ام ...با هوس هایِ بی جایتان ؛دست به اندازه ام نزنید . 
دستگاه بخور سرد از داروخانه بگیر قیمت هاش متفاوته 

مرسی فدات

عزیزم دوماه خیلی کوچیکه چهارتخم و اینا بهش نده بهتره ببری دکتر پسرمنم همینطوری بود بستریش کردن یه هف ...

بردم دکتر دوا داد

سلام عزیزم پسرمن یک سال ونیمشه تا شش ماه پیش همینطوری بودهمش خس خس میکردتااینکه بردمش دکتروسونونوشت توتشخیص دادرفلاکس داره بعدنسخه دادوتاشش ماه پیش که کاملاخوب شد.رفلاکسش طوری بودکه نمیتونست بیاره بالاشیربرمیگشته توریه هاش ومیمونده وتبدیل به خلط میشده

یه جورآلرژیه که فقط بادوتااسپری آبی ونارنجی درست میشه واینکه شبا بالای سرش بخورسردبذارخصوصازمستونا بخورسردخیلی عالیه پسرمن پدرمودرآوردتاخوب شد طی یک سال 5ال6 میلیون خرج دوادکترکردیم تاخوب شدآخرشم یه دکترتویه بیمارستان دولتی تشخیص دادچقدویزیت الکی دادم 

2706