2726
عنوان

تو خانواده و طایفه توووون چند تا طلاق داشتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2842 بازدید | 50 پست

ما زیاااد

بعضیا حتی دو طلاقه ن

حالا من اینجامیام تعجب میکنم که همه با اشغال ترین شوهر ممکن زندگی میکنن و میسوزن و میسازن و بقیه هم میگن بمون تو زندگیت

با خودم میگم پس اطرافیان و دوستان من چطور اینقدر راحت طلاق میگیرن تازه شوهرا یا زناشونم اونقدرا بد نبودن

میفهمم چی میگی اخه تو فامیل ما هم خیلی کمه اون خیلی کمم فقط پسر عمم بوده ک اونم زنش واقعا حق داشت طفلی

ولی تو فامیل ما طلاق به این خاطر نیست ک اولا همه معمولا تو فامیل ازدواج میکنن و غریبه خیلی کم پیش اومده بیاد تو فامیل و از اول کسی پیش نیومده بود طلاق بگیره و همه با بدترین مشکلات ممکن هم طلاق نگرفتن دیگه اگه کسی طلاق میگرفت میشد اولی و تنها طلاق گرفته ی فامیل! این پسر عمه ام هم زنش غریبه بود واسه همین طلاق گرفت! وگرنه تو فامیل دورو نزدیک هیچکس اصلا طلاق براش تعریف نشده انگار! یعنی بعضیاشون زندگیاشون (مرداشون!) در حدی وحشتناک بودن ک ادم میشنوه سرش سوت میکشه!! ولی نهایت فقط قهر کردن یه مدت رفتن خونه مامانشون بعدم اشتیشون دادن و سالهاست زندگی میکنن! 

البته من امیدوارم تابوی طلاق تو فامیل ما از بین بره چون واقعا خیلی وقتا نجات دهنده ی ادماست! نجات دهنده ی زن یا بچه هایی ک شاهد دعواها و جریانات وحشتناکن... 

حالا فک کن ما تهرانیم! اکثریت فامیل هم وضعشون متوسطه خوب تا مولتی میلیاردره! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ای بابا ، خب چرا آخه ، مشکلشون چی بود؟ هر دو بار سر یک مسیله مشترک جدا شدن ؟

اره..خالمم سنش كم نيستا..بار اول كه طلاق گرفت هي تو گوشش خوندن تو نميتوني بايد سايه ي مرد بالا سرت باشه فلان بهمان..دوباره همون مشكلاتو..الان خالم خودش كار ميكنه نون زحمت خودشو ميخوره..نميدونم سايه مردي كه مثل سايه يه كيسه آشغاله به چه دردي ميخوره