1421
1363

ما تو کل فامیلمون، تا نسل در نسل، اینطرف اونطرف تا اونجایی که من میشناسم طلاق نداشتیم، پس این آمار طلاق کجاست؟ طلاق تو این فامیل ها تابوست، انگشت نما میشی، شاید کسی جرات نکرده، شمام بگین، با ذکر نسبت

به اسم کاربریم گیر نده، دوست قدیدیم اسمش گلنار بود ...به یاد اون اسمم رو این زدم ،،، و اون موقع ذره ای ذهنم منحرف نبود.

تا جایی ک میدونم سه تا

برا اینکه امسال بتونم برم کربلا یه صلوات عنایت کنید🌺😍💔          به یادتوهردقیقم حسین    قدیمی ترین رفیقم حسین              .                  .                       السلام السلام ای شهید کربلا ماه روی نیزه ها می کشی مرا💔                       

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1401

تو فامیل ما اصلا تابو نیست . انشالله برای هیشکس پیش نیاد 

توی فامیل مادریم یکی تو دوران عقد 

توی فامیل پدریم بیشتر بوده ...

خیانت فقط جنسی نیست.خیانت،ذاتا ، طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن لحظه ، کاری کنی ؛ که اگر همسرت و عشقت شاهدت بود نمیکردی...😊❤

ما خانواده مادری یکی...خانواده پدری هم یکی

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
1394
تا جایی ک میدونم سه تا

دو بار یکی از عموهام ی بار عمم

برا اینکه امسال بتونم برم کربلا یه صلوات عنایت کنید🌺😍💔          به یادتوهردقیقم حسین    قدیمی ترین رفیقم حسین              .                  .                       السلام السلام ای شهید کربلا ماه روی نیزه ها می کشی مرا💔                       

معمولا شهرای کوچک چون طلاق رو آبروریزی میدونن میسوزن و میسازن ولی طلاق نمیگیرن. ..شما کجا هستید؟! ما یه چندتایی داشتیم...

هرشرایط بدی، یه چیز مثبت داره،حتی ساعتی که کار نمیکنه هم دوبار در روز وقت رو درست نشون میده.خدا میدونه چی برامون بهترینه.
1403

فقط یه دونه 

اونم دختر عمم 

واقعنم حق داشت چون طرف معتاد شد 

مادرشوهرشم خیلی اذیتش میکرد اینم طلاق گرفت بدونه هیچی فقط گفت اذیتم نکن طلاقمو بده

برای همیشه،بودن تو بهترین اتفاق خواهد بود :)

تو کل فامیل رو نمیدونم ولی توی نزدیکان فقط یک نفر

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
1391