2733
2734
عنوان

پودر چاقی در دوران شیردهی

43084 بازدید | 14 پست

خانما من دخترم ۸ ماهشه شیر خودم میخوره غذا کمکی هم بهش میدم . خیلی خیلی  لاغر شدم از این پودر چاقی رویال خریدم دارم میخورم کمی دارم چاق میشم حالا بنظرتون ضرر داره 

خدایا شکرت خیلی دوست دارم از اینکه بهترین رفیقمی💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش من لاغر میشدم فقط تپل موندم 

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر
2728

منم خیلی لاغرم پودر چاقی مصرف کردم اون یذره اشتهایی که داشتم از بین رفت

فقط ماه اول خوبه بعدش بیچارت میکنه

نکن این کارو

من میخوام برم طب سنتی برا اصلاح مزاج تا چاق شم،کسی تجربه ای نداره؟

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
من این خریت کردم پسرم کلا شل و ول شده بود زود ولش کردم اصلا نخور پر کورتونه بدون استثنا رو بچه اثر م ...

شل و ول شده بود پسرت بخاطر اینکه تو پودر چاقی میخوردی؟؟؟ یعنی اثرش چطور بود رو بچه،؟؟

خدایا شکرت خیلی دوست دارم از اینکه بهترین رفیقمی💜

وایی ضرردارا واسه کوچولوت 

من ازخانم  ساداتی رژیم   افزایش گرفتم کارشون عالیه باسالم خوری فقط هست 

ایدی تل گرامشون ی مشاوره بگیرازشونPPPPP_e@من صورت و سینه هام خیلی پرشده راضی ام 

عزیزم به هیچ وجه پودرهای چاقی عطاری رومصرف نکن شوهرخواهرم مدت زیادی میخوردچاق هم شدولی تاقطعشون میکرددوباره لاغریش برمیگشت چندوقت پیش بشدت پادردگرفت رفت دکترعکس گرفت بهش گفتن استخوان لگنت ازدوطرف داره سیاه میشه وبعدازچندسال خورده میشه وبایدعمل کنی به جاش پروتزبذاری دکتربهش گفت ازآثارپودرهای چاقیه لاغرباشی وسالم شرف داره به عوارض این پودرهااگردوس داری مکمل یاچیزی بخوری حتمان زیرنظرپزشک باشه 

🔹️🔷️🔹️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم🔹️🔷️🔹️
2738
شل و ول شده بود پسرت بخاطر اینکه تو پودر چاقی میخوردی؟؟؟ یعنی اثرش چطور بود رو بچه،؟؟

من دوقلو دارم فقط پسرم شیرمو میخوره دخترم سرحال بود پسرم بیحال بود همش آب بالا میاورد نای گریه کردن نداشت به اشتها آور مشکوک شدم تا قطعش کردم اونم بهتر شد کورتونه استخوانها و کبد و کلیه بچه از بین میره اصلا ریسک نکن من برا اون دو سه هفته هنوز عذاب وجدان دارم شیرتو قطع کنی بهتره تا اینکه شیری بدی که کورتون داره.تازه چیزی من خوردم پودر نبود قرص جنسینگ بود که ظاهرا توش اشتهاآور بوده پودر که واویلاست

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
آره عزیزم ولی بچه هام  که پا گرفتن اونقدر دنبالشون  دویدم باز لاعر شدم 😂😂😂 ولی ۶ کیلو ز ...

منم اینجوری بودم بدار۳سال بشن خوب میشی

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
آره عزیزم ولی بچه هام  که پا گرفتن اونقدر دنبالشون  دویدم باز لاعر شدم 😂😂😂 ولی ۶ کیلو ز ...

ببخشید میشه بگی با چه روشی چاق شدی من فکر میکنم تنها راهش پرخوری باشه منم ۴۸ کیلو ام شوهرم خیلی دوس داره چاق بشم

من بهارم که جهان از نفسم خندان است
ببخشید میشه بگی با چه روشی چاق شدی من فکر میکنم تنها راهش پرخوری باشه منم ۴۸ کیلو ام شوهرم خیلی دوس ...

من یه دوره قرص خریدم همش باد بود و تمام شد اواخر سابلیمینال گوش دادم مثل قرص فرتی چاقت نمیکنه ولی به خوردن ترغیبت میکنه و طبیعی وزن میگیری دیگه خیالم بابات وزنگیری طبیعی راحته ولی واقعا وقتشو ندارم 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
2706