2726
عنوان

جووون ایرانی باکلی احساس ضعف وناامیدی

| مشاهده متن کامل بحث + 187 بازدید | 26 پست
وا نداره وقتی نداره چ لزومی داره این اداها

باشه شما ما رو نزن گناه داریم😢

دوران نامزدی برای دختران چه دورانی است؟دورانی که هیچ کس مخارجتو به عهده نمیگیره ، ولی سر اینکه کی اختیاردارته دعواس😐😂😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم جوان ایرانی میتونه اول زندگی ساده تر شروع کنه والا هیچ جای دنیا اول زندگی همه چی ندارن یه خو ...

مااهل چشم وهم چشمی نیستیم برای وسایل ساده وضروری هم اگه یه سربه بازاربزنیدوقیمتاروببینیدمتوجه میشیدکه مامقصراین اوضاع نیستیم

2728
نه عزیزم جهیزیه هنوزتکمیل نشده خونه ام هم پدرشوهر لطف کردن دادن که خودمون دستی بهش کشیدیم من گفتم نا ...

خداروشکر کن پدر شوهرت خونه داده مستاجر بودی تازه الان باید با کفش آهنی دنبال خونه میگشتی 

خدایا شکرت❤
عزیزم جوان ایرانی میتونه اول زندگی ساده تر شروع کنه والا هیچ جای دنیا اول زندگی همه چی ندارن یه خو ...

ولی واقعا یه جوون بدون پشتوانه اگه تازه رفته باشه سرکار با حقوق چند ماهش میتونه یه خونه اجاره کنه؟یا یه گاز و یخچال و فرش و ظرف بخره؟

مااهل چشم وهم چشمی نیستیم برای وسایل ساده وضروری هم اگه یه سربه بازاربزنیدوقیمتاروببینیدمتوجه میشیدک ...

شما مقصر نیستید

فرهنگ غلط مصرف گرایی ما ایراد داره 

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
وا نداره وقتی نداره چ لزومی داره این اداها

ماادادرنمیاریم چرایکم درست باهم حرف نمیزنیدمن اومدم اینجایکم سبک تربشم میبینم اوضاع بدترمیشه انشاءالله وقت کارخیرتون که رسیدمیفهمیدماچی میکشیم