2726

چندوقت دیگه عروسیم ازجهیزیه ام هنوزمونده تاتکمیل بشه خونمون هم شوهرم خیلی توخرج افتاده تادرستش کرده رنگ ودیزاین وکابینت و... تازه بازهم ادامه داره عروسیمون هم باکلی خرج دیگه تو راهه ازاین طرف حرص مامانم ازاون طرفم شوهرم احساس میکنم خیلی بدردنخورم وباعث زحمت😭😭😭حالاحتمامیایدمیگیدملاحظه کن و... بخداملاحظه هم کردیم ولی اجناس بازاروحشتناک گرونه بدبخت جوون ایرانی.... خدایاکمک کن به همه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا باعث و بانیشو لعنت کنه

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
2728

عزیزم جوان ایرانی میتونه اول زندگی ساده تر شروع کنه

والا هیچ جای دنیا اول زندگی همه چی ندارن

یه خونه میگیرن و لوازم ضروری فقط

چشم و هم چشمی پدر مردم ما رو درآورده 

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

فقط ی چیزی میتونم بهت بگم ک سعی نکن همه چیزو برداری ک بخاطرشرایط مالی مجبور میشی جنس ضعیف برداری بنظرم چندتا چیز خوب برداری ک دو روز دیگه مجبورنشی باز بخری بهتره تا دورخودت پرکنی از چیزای بدردنخور 

داری عروسی میکنی جهاز داری خونه داری چی میخوای دقیقن ؟؟! مرپم همینم ندارن

نه عزیزم جهیزیه هنوزتکمیل نشده خونه ام هم پدرشوهر لطف کردن دادن که خودمون دستی بهش کشیدیم من گفتم ناراحت مادرم وشوهرم هستم نگفتم که ناراضی ام چرابعضیاتون نخونده ازآدم طلبکاری وآدم ازدردودل کردن پشیمون میکنید

انشاءالله مهربون

دخترعموی من ۴ ماه داره جهاز جمع میکنه طفلی هنوز تموم نشده خیلی از چیزای غیر ضروری هم نخریده 

بعد میگن مردم چرا ازدواج نمیکنن 

هـمہ دُختــَـرا عـَـرۊسـَڪݩ، ݥـَݧ آنابِـݪ :]
2706