2726
عنوان

شپش گرفتم بگید چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3389 بازدید | 56 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا همه شپش گرفتن  انقدر گفتید شپش شپش احساس میکنم سرم داره میخاره    

فکر کنم چون مد شده تو خونه ها سگ و گربه نگهداری میکنن.... ی جا خوندم امار شپش تو مدارس بالای سهر تهران بیشتر از پایین شهره چون اکترشون سگ دارن

خداوندا مرا ببخش بخاطر همه درهایی که کوبیدم وخانه تو نبود
2728
اونم زدم

پلاستیکی؟

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
هرروز اتاقتو با رخت خوابی که میخوابی روش جارو برقی بکش.روسریتو قبل وبعد استفاده اتو بزن. بعداز یه هف ...

جارو برقی وبخارشو میزم رخت خواب و لباسامم تمیزارم تو خونه گذاشتم تو حیاط افتاب بخورن

اره

نه من منظورم استیله

تو گوگل سرچ کن میاد

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
2706