2726
آره عزیزم .وای.اما میگم برا اینکه تو دلم نمونه دو روز مونده تا روز طلاق.اگر کاری بر میاد انجام بدم

میشه بگی دلیل طلاقت چیه؟و بعد طلاق برنامت چیه؟حمایت مالی و عاطفی خانواده رو داری؟

در پی آن نگاه های بلند، حسرتی ماند و آه ه ه های بلند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه سری طلاق میگیرن پشیمون میشن،یه سری پشیمونن چرازودتر طلاق نگرفتن!!!اصلا پشیمونی به نظرم بدترین حسه ...

نمیشه. آخه چطوری تصویر کنه وقتی از تینده بیخبره. 

خواهی بیا ببخشا، خواهی برو جفا کن. 
2728
میشه بگی دلیل طلاقت چیه؟و بعد طلاق برنامت چیه؟حمایت مالی و عاطفی خانواده رو داری؟

این سوال ها ا با دقت جواب بده. شده برای خودت بشین روشنشون کن. خیلی مهمه تو زندگی بعد طلاقت

نمیشه. آخه چطوری تصویر کنه وقتی از تینده بیخبره. 

عزیزم مثلا به خودت بگی بایه موقعیت بهتر ازدواج میکنم این کاملا شانسیه ولی خیلی از تصویرها واقعیته مثلا کجا زندگی میکنم کنار خانواده یا مستقل،درآمدم از کجاست؟!شاغلم یا وابسته به خانواده یا پس انداز خودم،خانوادم طلاق رو ننگ میدونن یا روشنفکرن

عزیزم مثلا به خودت بگی بایه موقعیت بهتر ازدواج میکنم این کاملا شانسیه ولی خیلی از تصویرها واقعیته مث ...

عزیزم من سوال تاپیکم چیز دیگه ای یه.

میگم دو روز دیگه روز طلاق هست از سوی شوهرم.چه کنم پس فردا پشیمون نشم از انجام ندادنش ،شاید من بد سوال کردم ببخشید

اون دلیلش اینکه نماز خون نیستم عینه خودش  تهمت معتادی میزنم  شکاکم و چکش میکنم  ا ...

واقعا معتاده؟ اعتیاد به چی داره؟ ترک نمیتونه بکنه؟

این سوال ها ا با دقت جواب بده. شده برای خودت بشین روشنشون کن. خیلی مهمه تو زندگی بعد طلاقت

مشکل مالی و مسکن ندارم.خانوادمم روشن فکرن.

برنامه ای بعد طلاق ندارم مخم کار نمیکنه .

میگم

اون دلیلش اینکه نماز خون نیستم عینه خودش  تهمت معتادی میزنم  شکاکم و چکش میکنم  ا ...

چرا تلاش نکردی شکت رو ثابت کنی ممکنه اشتباه کنی از کجا معلوم؟

2706