2726
عنوان

کیا از قانون جذب نتیجه گرفتن ؟

344 بازدید | 21 پست

اگه ب یه چیزی زیاد فکر کنی اتفاق میوفته 

پس قانون رهایی چی میگه که رهاش کن و بهش فکر نکن 

😐

خدا خیرت بده بگو منو روشن کن 😐✋

چپ چپ نگام نکن بوخودا من اون خاله سوسکه که فکر میکنی نیسدم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

رهایی یعنی اینکه وابسته نباشی بهش دلشوره و استرس و نگرانی در مورد خواستت نداشته باشی عزیزم

💝 میشودبامحبت و شجاعت دروازه های زندگی برویت باز💝😍دعاهای معجزه😍لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم اللهم  ایاک نعبد و ایاک نستعین💝

من خیلی نتیجه گرفتم از این قانون ولی ببین گلم

همه چی بازم به تفکرات خودتت برمیگرده

اونا از این نظر میگن رهاش کن که با فکر کردن زیاد ممکنه ناخوداگاه به سمت منفی اون تفکرت(درباره هدفت)کشیده بشه....برای همین میگن مثبت که فکر کردی کلا بیخیالش شو ولی اگه رو تفکراتت کنترل داشته باشی نیازی نیست

خود من به این اعتقاد نداشتم که باید رهاش کنم و رهاشم نکردم و به نتیجه هم رسیدم ولی خیلی مراقب بودم که یه وقت بار منفی به تفکرم اضافه نشه

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
من خیلی نتیجه گرفتم از این قانون ولی ببین گلم همه چی بازم به تفکرات خودتت برمیگرده اونا از این نظر ...

یعنی مطمئن باشی بهش میرسی ؟ و نگران  نباشی ؟

من خیلی نتیجه گرفتم از این قانون ولی ببین گلم همه چی بازم به تفکرات خودتت برمیگرده اونا از این نظر ...

واقعا ۱۷ سالتونه گلم؟؟ من همیشه فکر میکردم ۲۵ یا ۲۶ سال داشته باشید

💝 میشودبامحبت و شجاعت دروازه های زندگی برویت باز💝😍دعاهای معجزه😍لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم اللهم  ایاک نعبد و ایاک نستعین💝

من همیشه به اینکه معلم بشم فکر میکردم و تو تصورم روز اول ورودم به کلاس و تخیل میکردم 

الان از اول مهر ماه قرار معلم بشم هرچند فقط هفته ای دو روز و من تصورم هر روز بود و معلم علوم یا زیست ولی الان مللم کار و فناوری شدم ولی بلاخره معلم شدم و خودش یه شروع.همشم حس میونم از قانون جذب

خدایا وقتی تو کنارمی از هیچی نمیترسم....
رهایی یعنی اینکه وابسته نباشی بهش دلشوره و استرس و نگرانی در مورد خواستت نداشته باشی عزیزم

یعنی  چی گلم ؟ یعنی فک کنی حتما میرسی ؟

عزیزم دعا هم نوعی جذبه تاپیکای آخرم مال دعا هست بخونید 

دعای با خلوص نیت صددرصد برآورده میشه

2706