2733
2739

پریشب با شوهرم دعوا کردیم زیادم صدامون بالا نبود یعنی داد نمیزدیم یکی از همسایه ها اومد آیفونو زد رفت همسایه بالاییمونم رو زمین کوبید خیلی احساس سرخوردگی میکنم روی بیرون رفتن از خونه رو ندارم.همینطور افسرده از جام نمیتونم پاشم دیروز سر کارم نرفتم

نه کلا دعوامون نمیشه

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

وقتی صدای بلند  دعوا میشنوم  ؛  حالم بد میشه ،  استرس میگیرم ناخودآگاه...  فرقی هم نمیکنه تو خیابون  شاهدش باشم  یا تو خونه م  و صدای همسایه ها رو بشنوم ...  ولی  تو دلم کلی دعا میکنم ک  زودتر ختم بخیر شه ! 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
خوش به حالتان منم یه سال بود دعوای شدید نداشتیم ولی شد دیگه یعنی تقصیر خودم بود کش دادم

انشا الله تو زندگیتون ارامش بباره ❤

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
2706