2410
2553
رمز موفقیتت چی بود دوستم بگو من عکسشو انجام بدم😃

😂😂😂 همرو تو کنکور پاسخ دادما

ب خیاله اینکه همش درسته

کارنامم ک اومد دیدم فقط دینی و یه درس دیگرو چنددرصد مثبت زدم بقیش منفیه😐😑😂😂

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

رمز موفقیتش ... گشادی

باز برام گزارش نزنین هااا من واقعیتو میگم

لطفا  برای برگشتن موقعیت شغلی شوهرم دعا کنین😭😭😭😭😭😭😭😭چن هفته است نه من نه خودش خواب و خوراک نداریم منکه کارم شده گریه زندگیمون بهم ریخته میخاد خونه و ماشینو بفروشه دیوونه شده ....میشه با دلای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنین 😍
2720

🤣🤣🤣

شیرین من بمان.. مگر این روزگار تلخ...   فرهاد خسته را به نگاهی امان دهد...   در زلف شب گره بزنم زلف مست را  ... شاید شوم به سوی تو راهی ...نشان دهد    حرفی بزن که عشق به هر واژه گل کند ... ما را نصیب دیگری از این زمانه نیس... با من از عاشقانه ترین لحظه ها بخوان ....حتی اگر هوای دلی عاشقانه نیس ...    با من بخوان ،تا این ترانه را با تو سفر کنم،  با من بخان تا در هوای تو  شب را سحر کنم ، با من بخوان😔😔
2714
چ آزمونی؟

ازمون رو خود مدرسه اختصاصی برگزار می کرد 

یعنی مثلا ما موسسه نمی رفتیم 

ازمونی بود که فقط بچه های مدرسه ما میدادن

تو جدول زده 25 سال اینده را نخواهد دید سه حرف اولش هم ا.س.ر در اومده.... چی میشه به نظرتون؟🙄🙄................... #بیمار_اعصاب_و_روان_دیوانه_نیست
😂😂😂 همرو تو کنکور پاسخ دادما ب خیاله اینکه همش درسته کارنامم ک اومد دیدم فقط دینی و یه درس د ...

خب چي قبول شدي؟

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
2706