2726
عنوان

قرص ارام بخش در بارداری

826 بازدید | 6 پست

سلام کیا تو بارداری قرص ارام بخش میخوردن؟یا دکتر عصاب رفتن؟

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭
مصرف قرص اعصاب رو مغز بچه تاثییر میزاره باعث شل شدن در حرکت میشه..‌بچه دست و پاش کندو شل حرکت میکنه ...

پس چکار کنم این فکر لعنتی از سرم بره دارم میمیرم روزو شب ندارم ریدن تو زندگیم😭افسرده شدم

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم چی شده مگه؟

شوهرم بهم خیانت کرده با یه دختر۲۰ساله الانم انکار میکنه،درصورتی ک خط شوهرم ب اسم دختری،در صورتی ک اون دخترخ اس داد من خوندم رصورتی ک رفتم مغازه دختره دیدم شبیه هم تاتو زدن رو دستشون،باهم یودن بیرون رفتن کنار هم بودن چکارا ک نکردن،الانم بخاطر اینکه میترسه زندگیمون خراب شه انکار میکنه دارم دیوونه میشم روزی نیست بهش فکر نکنم دق کردم یهو سرم اتیش میگیره محکم نبض میزنه

شوهرم بهم خیانت کرده با یه دختر۲۰ساله الانم انکار میکنه،درصورتی ک خط شوهرم ب اسم دختری،در صورتی ک او ...

منم شرایط شمارو داشتم و خوب درکتون میکنم.میخوان شمارو توهمی جلوه بدن...ای کاش باردار نمیشدی جدا میشدی.بخدا اخر تو می مونی و یه بچه که پدرش هیچ وقت نیس.

پس چکار کنم این فکر لعنتی از سرم بره دارم میمیرم روزو شب ندارم ریدن تو زندگیم😭افسرده شدم

عزیزم بچه هات سالم دنیا اومدن؟ خدانگهداره برات

«لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم»