2726
عنوان

چه غلطی کردم پولم رو دهدم به شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1377 بازدید | 120 پست
تو چی؟تو ب خودت میرسی؟هر روز میری آرایشگاه؟مارک میپوشی؟

من یه دختر اجتماعی و پر نشاط

باهوش

دوست داشتنی

امیدوار

خانواده دوست بودم

الان منزوی تر شدم

هشت سال هم اجازه نداشتم تنها بیرون برم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سر و تیپم بد نیست به خودم میرسم مذهبی هستم در حد خودم مرتب و شیکپوشم ولی انگار منو نمیبینه ه ...

همون..دقیقا 90درصد مردایی ک میرن دنبال دختر محجبه واسه ازدواج.خودشون چشمشون دنبال دخترای باز هست ...

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا
من سر و تیپم بد نیست به خودم میرسم مذهبی هستم در حد خودم مرتب و شیکپوشم ولی انگار منو نمیبینه ه ...

توهم خرج بتراش کلاس تفریح خرید ارایشگاه وظیفه شه خرج کنه جز نفقه هست هیچ دادگاهی هم حرف شو قبول نمیکنه

2728
من یه دختر اجتماعی و پر نشاط باهوش دوست داشتنی امیدوار خانواده دوست بودم الان منزوی تر شدم هشت ...

ببین عزیزم..بچت بزرگه از آب و گل دراومده شوهرتم وضعش خوبه...بچتو بزار پیشش برو...اگه بچت شیر خوار بود ی چی...ولی الان از آبو گل دراومده

همون..دقیقا 90درصد مردایی ک میرن دنبال دختر محجبه واسه ازدواج.خودشون چشمشون دنبال دخترای باز هست ...

آخه چرا اومد خواستگاری

فقط پول

میزاشت منم با یکی بهتر ازدواج کنم

به خدا ده ساله حتی یه نقطه مشترک باهاش پیدا نکردم

اینم بگم خیلی شیطونم شوخی زیاد میکنم بگو و بخند داشتم باهاش ولی

یه ساله سرش جایی دیگه گرمه

آخه چرا اومد خواستگاری فقط پول میزاشت منم با یکی بهتر ازدواج کنم به خدا ده ساله حتی یه نقطه مشترک ...

چی بگم والا...ولی نظر منو میخوای ب فکر خودت باش...خودت هنوز جوونی و فرصت داری..بچتم بزرگ شده...فک کن فرستادیش مدرسه شبانه روزی

پولشو بده از خدامه

خب اونکه دو دستی نمیده تو به زور ازش بگیر نمیخوام شیرت کنم ولی بترسون بگو برای نفقه شکایت میکنم ولی اسم طلاق نیار تا وقتی پول جمع نکردی بعدهم یه جور بگیر که بتونی خونه بخری نه رهن کنی ندار که نیست دوباره شرکتت هم راه بنداز تنها هم زندگی کنی خرج داری بچه ت هم بیار خرج داره

چی جوری بزارم بدون بچم میمیرم

این همه پدر مادرا از همون بچه گی بچه هاشونو میفرستن اونور واسه درس و تحصیل..چطور تحمل میکنن...تو ک بچت اینجاس...راحت میتونی ببینیشو باهاش در تماس باشی

من یه دختر اجتماعی و پر نشاط باهوش دوست داشتنی امیدوار خانواده دوست بودم الان منزوی تر شدم هشت ...

عزیزم زن اگه ان قدر اپشن های خوب داشته باشه شوهر دیگه نمیخوادکه 

تو اصلاً چرا ازدواج کردی؟

مجردبودی راحت بودی گیر اینجور ادم نمی افتادی 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
ببین شوهرم داره هرز میپره فک کنم دوست دختر داره فقط روزی صد تومن خرج خودش میکنه چرا حتی یه دنگ از ...

خسیس هم هست؟

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2706