2726
عنوان

چرا همه چیز رو باید ما مردا اماده کنیم؟؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 3459 بازدید | 227 پست
بیخودی حرف مفت نزن اقا  من خودم یه دختر قانع هستم خونم یه 80 متری هست با یه پراید داریم  ...

این مشکل بقیه مردا ها نیست که شوهر شما اخلاق نداره یا درست رفتار کردن رو بلد نیست که کار هایی که ایشون کرده رو به بقیه نسبت میدین

پس اگ زن ها برای زایمان افریده شدن و خدا بهشون قدرت این رو داده  پس مزدا هم برای این افریده شد ...

شوهر من هر ۶ ماه لباسوشو کهنه میکنه میندازه دور 

من مانتو چنسال پیشمو دارم بهش میگم تقصیر منه منم هرسال لباسامو پاره پوره میکنم میندازم دور 

وقتی اون قانع نیست منم مث خودش میشم

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این مشکل بقیه مردا ها نیست که شوهر شما اخلاق نداره یا درست رفتار کردن رو بلد نیست که کار هایی که ایش ...

خب شما هم با حالت تلخی و تندی اومدی اینجا تایپ کردی 

پس مشکل همه زن ها هم این نیست که تمام ارزوهاشون بیفته رو گردن شوهرشون 

خب بلاخره بایدازیه جایی شروع شه دیگه مردفراهم کنه زن هم قدربدونه 

اخه به نظر من وقتی میگن زندگی مشترک یعنی همه چی مشترک

من این سبک رو قبول دارم و شخصا یکی خرج منو بده خیییییلیییی سخته برام

مهم رضایت کااااامل دو طرفه نه غر زدن و منت گذاشتن و وظیفه دونستن که خیلی خیلی کم دیدم این مدلی

2728
اکثرا همینن.الانم جدیدا تو سایت میبینم تز جدید اومده میگن طلاقت میدیم مهرتم میدیم تازه با وجود مهریه ...

اره..همشون نامردن...منکه زنشم و حامله نمیدونی از دیشب چه ظلمی بهم کرده....بخدا حلالش نمیکنم...

اگ خودم ب همسرم کمک کنم زندگیمون خوب باشه و مشکل مالی نداشته باشیم فقط میمونه مادر بودن ک اونم تقصیر ...

نخیراینجوری نیست زندگی یه ریسکه که لحظه به لحظه اتفاقات بدوخوب داره شمامثلاخداییدنکرده شوهرت بیوفته پاش بشکنه ونتونه بره سرکارازطرفیم بچه باشه یامشکلات فراتراسترسش به شماواردمیشه اینکه یه دختری فک میکنی زن بودن مشکل نیست سخت دراشتباهی مشکلات رودوش پدرومادرتن هرچندبه زبون نیارن وتوفک میکنی که تورفاهی!زن یعنی مسئولیت 

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
من دکتر نیستم والا هنوز درس میخونم ولی وقتی تو خونه پدرم راحتم اولا ازدواج نمیکنم دوما باید فراهم کن ...

گلم من کاملا ب این چیزا مخالفم ! توی قران گفته مرد تواناییش بیشتره برای کار و خانوما احساسات بیشتری دارن برای تربیت فرزند اما توی جامعه ما واقعا مرد ی تنه نمیتونه نیازهای خانوادرو فراهم کنه مگر شغل خیلی خوبی داشته باشه ک همه نمیتونن دکتر مهندس باشن بلاخره کارگرم پیدا میشه توی کشور ما مرد تنها نمیتونه و اگر خانوما توقعاتشون رو پایین بیارن اونجوری نیاری نیس خانوم کار کنه

شوهر من هر ۶ ماه لباسوشو کهنه میکنه میندازه دور  من مانتو چنسال پیشمو دارم بهش میگم تقصیر منه ...

درسته عزیزم مثل خودش رفتار کن 

دو رور دیگه همین ادما ما رو ول میکنن میرن دنبال دخترای دیگه 

مرد جماعت همینه دیگه 

شوهرمن تو خیابون زنا رو نگاه میکنع که مانتو جلو باز پوشیدن میگه چقدر قشنگه منم میگم خوب اگ قشنگه بزار منم بپوشم دیگه 

میگه بیخود حق نداری منم گفتم پس تو هم حق نداری نگاه کنی و تعریف کنی 

چطور برای بقیه قشنگ و خوبه برای من نه 

اینا همچین موجوداتی هستن 

این مشکل بقیه مردا ها نیست که شوهر شما اخلاق نداره یا درست رفتار کردن رو بلد نیست که کار هایی که ایش ...

حرص نخور همونطور ک مرد بد هس زن بدم هست

ولی سعی کن حسابی خودتو تخلیه کنی ک بعد ازدواج چشمت دودو نزنه بعدم به ی پایین تر از خودت ازدواج نکن ک عقده ای باشه با ی بالاترم ازدواج نکن ک توقعی باشه برابری خیلی مهمه

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد
خب شما هم با حالت تلخی و تندی اومدی اینجا تایپ کردی  پس مشکل همه زن ها هم این نیست که تمام ارز ...

من  از آرزو و رویاها صحبت نکردم خانم محترم از توقعاتی که در حال حاضر در جامعه ما وجود داره گفتم اشتباه گفتم ؟؟ نیست ؟

اخه به نظر من وقتی میگن زندگی مشترک یعنی همه چی مشترک من این سبک رو قبول دارم و شخصا یکی خرج منو بد ...

میدونی طبقات باهم مختلفن زنومردداریم باهم کارمیکنن وکمک هم دیگن این یه جورشه زنومردهم داریم فقط مردکارمیکنه وزن یه جوردیگه کمک میکنه

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
2706