2737
2734
عنوان

چرا همه چیز رو باید ما مردا اماده کنیم؟؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 3459 بازدید | 227 پست

برای زن‌فراهم‌نمیکنه  برای راحتی خودش و زندگیش فراهم میکنه. خب اگر خونه نداشته باشه خودش هرسال باید اسباب به دوش دنبال خونه اجاره ایی باشه. دوما الان دیگه مثل قبل نیست پسرها زیر بار اینجور چیزا برن والا قبلا پسرهاکه بخاطر جهاز نداشتن سر دختر غر نمیزدن. مهریه‌هم که کی داده کی گرفته. کلا قسط بندی میشه. خانمهای کم توقع هم‌کم نیستن شما دنبال دختر‌پولدار نباش که درکت کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حرف شما درسته

ما هم اینطوری نبودیم

با هم کار کردیم خونه و ماشین خریدیم..

بعد چندسال..

خداروشکر

آدم هم دیگه رو دوست داشته باشه کار کنه و توکل کنه بخدا

خدا راه رو براش باز میکنه

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

چون شما مردا درد شب اول ازدواج نمکشید 

چون تو رابطه لذت و کیفش واسه شماست دردش مال زنا 

چون نه ماه یه بچه رو تو شکم نگه نمیدارین 

چون درد زایمان نمیکشین 

بگم تا ش باید بنویسم

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی ،ز بامی که برخاست مشکل نشیند
2738
همینجوری ک سخت دخترا رو ب دست میارن اوضامون اینه فحاشی کتک کاری خیانت بی توجهی بی محبتی وای ب حال ای ...

حرفت از طلاست بخدا...

دیشب شوهرم اونقدر اذیتم کرد...داشتم خون گریه میکردم...خودشون حالا منت کشیدن اومدن خواستگاریم...از وقتی باردار شدم یه روز راحت برام نزاشته

چون شما مردا درد شب اول ازدواج نمکشید  چون تو رابطه لذت و کیفش واسه شماست دردش مال زنا  ...

😐😐😐

دردش ک با بی حسی اوکیه 

لذت رابطه ام ک ۷۰ درصد بیشتره برا زنا 

خدایی دلایلت زن ستیزانه بود بیشتر خودتو وسیله نشون دادی 🤦‍♀️

2706