2726

یه پسر تا 18 مدرسه هست 18 میره دانشگاه ا فوق لیسانس6 سال اینم 24 سال 2 سال سربازی 26 سال قطعا اگر پول پدر پارتی برای مشاغل خاص نداشته باشه توی اوضاع اقتصادی مملکت ما که  جون بیکار کم نیست لطفا توقعات رو تا اونجا  بالا نبرید که سن ازدواج به اینجا کشیده بشه و دختر خانوم ها منتظر شاهزاده با اسب سفید باشن .......

شماها از یه پسر جون 26 تا 30 سال چیزی رو میخواید که باباهاتون توی 60 سال گذشته و توی (اقتصاد نسبتا اروم و ارزون  با ثبات به دست آوردن).........

چرا باید تمام خواسته هاتون رو یه نفر به دوش بکشه و باید اونها رو مهیا کنه و شما فقط خواسته باشید ازش استفاده کنید و لذت ببرید از خونه ماشین مراسم عقد و عروسی و تیکه های سنگین لوازم منزل و...........

همه اینا به کنار مهریه n مقدار سکه متعهد میشه پرداخت کنه نتونست زندان     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اصلا ازدواج در  شرایط حساس کنونی جایز نیست :)))

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.

همینجوری ک سخت دخترا رو ب دست میارن اوضامون اینه فحاشی کتک کاری خیانت بی توجهی بی محبتی وای ب حال اینکه دو دستی دختر تحویلشون بدیم دیگ هر سال یه زن عوض میکنند!

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

حالا ما هیچی از طرف نخواستیم همه چی هم گردن خودمون بود تازه طرف شیش مترم زبون در اورده.پس حتما حقتون هست.ببخشیدا شرمنده من بمیرمم اجازه نمیدم خواهرمو اینطور شوهر بدن.مگه باباش از نون دادن بهش خسته س ک کلی جهیزیه و هزینه بده اخرشم با پررویی تو روی خودش و دختر عزیز کرده ش وایسن.والا.

هر کس لقمه دهنش و برداره برای همه زن هست و ازدواج میتونن بکنن

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2706