1421
1389

یه پسر تا 18 مدرسه هست 18 میره دانشگاه ا فوق لیسانس6 سال اینم 24 سال 2 سال سربازی 26 سال قطعا اگر پول پدر پارتی برای مشاغل خاص نداشته باشه توی اوضاع اقتصادی مملکت ما که  جون بیکار کم نیست لطفا توقعات رو تا اونجا  بالا نبرید که سن ازدواج به اینجا کشیده بشه و دختر خانوم ها منتظر شاهزاده با اسب سفید باشن .......

شماها از یه پسر جون 26 تا 30 سال چیزی رو میخواید که باباهاتون توی 60 سال گذشته و توی (اقتصاد نسبتا اروم و ارزون  با ثبات به دست آوردن).........

چرا باید تمام خواسته هاتون رو یه نفر به دوش بکشه و باید اونها رو مهیا کنه و شما فقط خواسته باشید ازش استفاده کنید و لذت ببرید از خونه ماشین مراسم عقد و عروسی و تیکه های سنگین لوازم منزل و...........

همه اینا به کنار مهریه n مقدار سکه متعهد میشه پرداخت کنه نتونست زندان     

خدایا به برکت و خاطر عزیز ترین بندگانت تمام ما مجرد ها رو مزدوج کن چه دختر چه پسر ....چی میدونم والا ......................یکیم پیدا بشه به ما  بگه شو شو والا بوخودا  از بس اینجا ملت گفتن ادم دلش میخواد......😐😐😐😢😢😭😭😭

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

نیست شما از دخترا توقع ندارین😕😕

فلان قدر جهیزیه! و .... و....

در ضمن مجبور نیستی ، برو سراغ کسی که خواسته هاش کم باشه

لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ » (زمر 53)                   خدایا گفتی ناامید نباش !                                               من روی حرفت حساب کردم ....                                     میدانم روی قولت هستی  ❤
1401

در ضمن گفتن ک مهریه دیگه زندان نداره!😐

لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ » (زمر 53)                   خدایا گفتی ناامید نباش !                                               من روی حرفت حساب کردم ....                                     میدانم روی قولت هستی  ❤

همینجوری ک سخت دخترا رو ب دست میارن اوضامون اینه فحاشی کتک کاری خیانت بی توجهی بی محبتی وای ب حال اینکه دو دستی دختر تحویلشون بدیم دیگ هر سال یه زن عوض میکنند!

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رو به هرکس بزنی غیر علی باخته ای......✋
1394

حالا ما هیچی از طرف نخواستیم همه چی هم گردن خودمون بود تازه طرف شیش مترم زبون در اورده.پس حتما حقتون هست.ببخشیدا شرمنده من بمیرمم اجازه نمیدم خواهرمو اینطور شوهر بدن.مگه باباش از نون دادن بهش خسته س ک کلی جهیزیه و هزینه بده اخرشم با پررویی تو روی خودش و دختر عزیز کرده ش وایسن.والا.

1427

چطور شما دنبال پلنگ و دختر این شکلی اون شکلی با فلان ویژگی ها و خصوصیات و خانواده توپ و ...هستید،حرفی نیست؟!😑

ایمانت میتونه کوه ها رو جابه جا کنه ولی تردیدت میتونه کوه ها رو به وجود بیاره...انتخاب با خودته....

برای زن‌فراهم‌نمیکنه  برای راحتی خودش و زندگیش فراهم میکنه. خب اگر خونه نداشته باشه خودش هرسال باید اسباب به دوش دنبال خونه اجاره ایی باشه. دوما الان دیگه مثل قبل نیست پسرها زیر بار اینجور چیزا برن والا قبلا پسرهاکه بخاطر جهاز نداشتن سر دختر غر نمیزدن. مهریه‌هم که کی داده کی گرفته. کلا قسط بندی میشه. خانمهای کم توقع هم‌کم نیستن شما دنبال دختر‌پولدار نباش که درکت کنه

1424