2726
عنوان

یه لحظه اونایی ک تنبلی تخمدان دارن و دارو مصرف میکنن توروخدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 47 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طب سنتی مثلا چی بخورم

زیر نظر یه دکتر طب سنتی خوب برو دستوراتشو انجام بده.مثلا یه سری روشای گرم کردن تخمدان و رحم هم هست بهت میده مثلا روغن سیاهدونه بمالی تخمدا و رحمت و شبا ببندی. دوسین استفاده کنی. نیمه اول سیکلت سردیجاتو تا جایی که میتونی حذف کنی .بادکش تخمدانم خوبه. یه دکتر خوب پیدا کن برو زیر نظرش . البته طب سنتی بیشتر از طب شیمیایی طول میکشه جواب بده

ورزش کنی . اگه اضافه وزن داری حتما وزنتو نرمال کنی

راستی فست فود و غذاهای ناسالم برای این شرایط خیلی بده.

میدونی قیمتش چنده؟ 

چند ماه پیش بسته ۱۰۰ تاییشو گرفتم ۳۸ تومن

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
2728
عزیزم اگه راه درمان قطعی میخوای که لازم نباشه این همه قرص شیمیایی بخوری من بهت مشاور تجربی پیسنهاد م ...

عزیزم نگفتم ک میخام پسر بزام من مشکلم با داروهامه مجردم

میشه برای جور شدن یه کار خوب برای نامزدم دعاکنید
زیر نظر یه دکتر طب سنتی خوب برو دستوراتشو انجام بده.مثلا یه سری روشای گرم کردن تخمدان و رحم هم هست ب ...

مرسی از راهنمایت عزیزم❤️

وزن و قدت چقده بله خیلی تاثیر داره، اینا رو مراعات کن یعنی بشه سبک زندگیت به جای متفرمین میتونی گلو ...

قدم165وزنم61

عزیزم من ۱۵ سال این قرصارو میخورم حالت تهوع و بی اشتهایت از قرص متفورمین منم مث شمام بجای متفورمبن گ ...

شما باردارم شدین؟  ینی این قرصارو تااخرعمرم باید بخورم؟  شمام همین قرصارو میخوری

میدونم چی نوشتم  خواستم بهت بگم  چون مشاور هست در این زمینه و راه درمان میده

ببخشید مشاور رایگانه؟ تو نی نی سایته؟ 

2706