2726

من مجردم21 سالمه

اسپیرونولاکنون100  شبی یک دونه میخورم

متفورمین500  ایرانی یکی صبح یکی شب

سیپروترون  یه هفته میخورم یه هفته نمیخورم اینارو دکتر بهم گفت اینجوری مصرف کنم

دوهفتس دارم مصرف میکنم. الان خیلی حالت تهوع واستفراغ دارم واسهالم(ببخشید حرفای ناخوشایند ی میزنم)   هیچی نمیتونم بخورم حتی از خوردن قرصا حالم بهم میخوره  اونایی ک تجربه دارن کمکم کنن شماهم همینطوری شدید یا فقد من اینجورییم؟ ایا خوردن قرصارو متوقف کنم؟ 

میشه برای جور شدن یه کار خوب برای نامزدم دعاکنید

داشتم نهارمیخوردم😣🤢☹

برو دکتر بهت نساخته 

برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم میکنی😍احترام گذاشتن به عقاید همدیگه نشونه شخصیت و شعور شماست نی نی یار عزیز قرار نیست تمام حرفام به مزاجت خوش بیاد اینقدر منو نترکون😁

فداتشم که تو سن کم اینارو مجبوری بخوری.عزیزم داروهای هورمونی حتما علایم گوارشی رو دارن ولی من بیشتر به متفورمین مشکوکم .تهوع و اسهال کار اونه.اگه خیلی اذیتی حتنا برو پیش دکترت گزارش بده.یا عوض میکنه یا دوز و پایین میاره 

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قرصهای هورمونی همینن دیگه مخصوصا به بعضیا نمیسازن . به دکترت بگو ببین برات عوض میکنه به نظرم طب سنت ...

طب سنتی مثلا چی بخورم

ورزش ، خوردن میوه سبزی جات و غذاهای سالم نخوردن فسفود شیرینی جات هله هوله، سرخ کردنی، کاهش ورزن خلاص ...

اونوقت نیازی ب مصرف دارو نیس؟ 

عرق فراسیون و رازیانه و مخلوط سیاهدانه و عسل بخور

لحظه به لحظه ی زندگی من،با غم رفتن توعه لعنتی سپری شد😔💔#Aخدایا به بزرگیت قسم،لطفا نزار حسرت نوازش دوباره ی موهای عشقم بمونه رو دلم☹❤

به خاطر متفورین مسخره ایرانی هست

گلوکوفاژ بگیر بخور

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(

عزیزم من ۱۵ سال این قرصارو میخورم حالت تهوع و بی اشتهایت از قرص متفورمین منم مث شمام بجای متفورمبن گلوکوفاژ بگیر خارجی متفورمین

خدایا این فرشته کوچولو رو  بعد ۱۴ سال با این زلزله و تنش عصبی و لخته برام نگه دار خدایا تنها امیدمه بخاطر این بچه ۱۲ بار عمل رفتم خدایا از جونم گذشتم چه شماتتا که نشنیدم برام نگهش دار یا ارحم الراحمین
2706