1464
1459

من مجردم21 سالمه

اسپیرونولاکنون100  شبی یک دونه میخورم

متفورمین500  ایرانی یکی صبح یکی شب

سیپروترون  یه هفته میخورم یه هفته نمیخورم اینارو دکتر بهم گفت اینجوری مصرف کنم

دوهفتس دارم مصرف میکنم. الان خیلی حالت تهوع واستفراغ دارم واسهالم(ببخشید حرفای ناخوشایند ی میزنم)   هیچی نمیتونم بخورم حتی از خوردن قرصا حالم بهم میخوره  اونایی ک تجربه دارن کمکم کنن شماهم همینطوری شدید یا فقد من اینجورییم؟ ایا خوردن قرصارو متوقف کنم؟ 

یه روزی دست خودمو میگیرم میبرمش یه جا که دست هیچکس بهش نرسه

داشتم نهارمیخوردم😣🤢☹

برو دکتر بهت نساخته 

برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم میکنی😍احترام گذاشتن به عقاید همدیگه نشونه شخصیت و شعور شماست نی نی یار عزیز قرار نیست تمام حرفام به مزاجت خوش بیاد اینقدر منو نترکون😁

فداتشم که تو سن کم اینارو مجبوری بخوری.عزیزم داروهای هورمونی حتما علایم گوارشی رو دارن ولی من بیشتر به متفورمین مشکوکم .تهوع و اسهال کار اونه.اگه خیلی اذیتی حتنا برو پیش دکترت گزارش بده.یا عوض میکنه یا دوز و پایین میاره 

جهت سفارش عروسـک های روسـے 😋من از روی عکس واقعی افراد.تـلگرام:bulurhayerangi@و آدرس اینستاگرامmah_tt_dollsمراجعه کنید😌

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

قرصهای هورمونی همینن دیگه مخصوصا به بعضیا نمیسازن . به دکترت بگو ببین برات عوض میکنه

به نظرم طب سنتی رو هم امتحان کن عوارضش خیلی کمتر از شیمیایی هاس

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1473
قرصهای هورمونی همینن دیگه مخصوصا به بعضیا نمیسازن . به دکترت بگو ببین برات عوض میکنه به نظرم طب سنت ...

طب سنتی مثلا چی بخورم

ورزش ، خوردن میوه سبزی جات و غذاهای سالم نخوردن فسفود شیرینی جات هله هوله، سرخ کردنی، کاهش ورزن خلاص ...

اونوقت نیازی ب مصرف دارو نیس؟ 

1334
اونوقت نیازی ب مصرف دارو نیس؟ 

وزن و قدت چقده

بله خیلی تاثیر داره، اینا رو مراعات کن یعنی بشه سبک زندگیت به جای متفرمین میتونی گلوکوفاز بخوری خارجیشه، 

من توانستم  

عزیزم من ۱۵ سال این قرصارو میخورم حالت تهوع و بی اشتهایت از قرص متفورمین منم مث شمام بجای متفورمبن گلوکوفاژ بگیر خارجی متفورمین

خدایا این فرشته کوچولو رو  بعد ۱۴ سال با این زلزله و تنش عصبی و لخته برام نگه دار خدایا تنها امیدمه بخاطر این بچه ۱۲ بار عمل رفتم خدایا از جونم گذشتم چه شماتتا که نشنیدم برام نگهش دار یا ارحم الراحمین
1474
طب سنتی مثلا چی بخورم

زیر نظر یه دکتر طب سنتی خوب برو دستوراتشو انجام بده.مثلا یه سری روشای گرم کردن تخمدان و رحم هم هست بهت میده مثلا روغن سیاهدونه بمالی تخمدا و رحمت و شبا ببندی. دوسین استفاده کنی. نیمه اول سیکلت سردیجاتو تا جایی که میتونی حذف کنی .بادکش تخمدانم خوبه. یه دکتر خوب پیدا کن برو زیر نظرش . البته طب سنتی بیشتر از طب شیمیایی طول میکشه جواب بده

ورزش کنی . اگه اضافه وزن داری حتما وزنتو نرمال کنی

راستی فست فود و غذاهای ناسالم برای این شرایط خیلی بده.

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم اگه راه درمان قطعی میخوای که لازم نباشه این همه قرص شیمیایی بخوری من بهت مشاور تجربی پیسنهاد م ...

عزیزم نگفتم ک میخام پسر بزام من مشکلم با داروهامه مجردم

1450