2737
2734
عنوان

وزن گیری نوزاد 😗😗

145 بازدید | 16 پست

سلام پسرم ۴ماه ده روزشه وزنش ۷۶۰۰بوده که موقع واکسن چهارماهگی بردمش تو۳ماهگی ۷۳۰۰بود اون یماه شیرمو کم‌خورد همش دسش تودهنش بود والانم تقریبا اینطوره چیکارکنم وزن بگیره چرا تویماه ۳۰۰گرم اضافه شده؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شیرم اوایل خیلی خوب بود اخه خیلی خوب وزن میگرفت یه دفعه اینطور شد خیلی نگرانم دوست دارم تپلی باشه چرا همش دسش تودهنشع شیر کم میخوره زود مک میزنه بعد بیرون میاره صورتشو اونور میکنه ودست میندازه دهنش 

2738
شیرم اوایل خیلی خوب بود اخه خیلی خوب وزن میگرفت یه دفعه اینطور شد خیلی نگرانم دوست دارم تپلی باشه چر ...

دختر منم همین جوریه البته ده روز دیگه واکسن چهار ماهگیشه.همش دستاش تو دهنشه و شیر خشک می خوره و همیشه با سرشیشه بازی میکنه با زبونش😂😂

شیرم اوایل خیلی خوب بود اخه خیلی خوب وزن میگرفت یه دفعه اینطور شد خیلی نگرانم دوست دارم تپلی باشه چر ...

همینه دیگه رفلاکسه حتما ببر دکتر بچه خیلی اذیت میشه فکر نکن وقتی شیر نمیخوره گرسنه نیست نمیتونه بگیره چون به خاطر اسید معده مریش میسوزه اینجور بچه ها چون نمیتونن زیاد شیر بخورن همیشه از گرسنگی گریه میکنن 

انسانیت کامل ترین دین

پسرمن وقتی اروغ نمیزنه بالا میاره ینی اینم رفلاکسه

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫یک روز تنها کسی که تو رو میشناسد خواهد مرد وخاطره تو برای همیشه فراموش خواهد شد🍂🍃☃️
2706