2726
عنوان

مفهوم زندگی دقیقآ چیه ؟

141 بازدید | 25 پست

مدتهاست فکر میکنم برلی خیلی ها زندگی مفهومش تغییر پیدا کرده و صرفآ تبدیل شده به زنده بودن

چند روز پیش گله میکردم که تا دو کلمه هم اعتراض کنی خداوند میزنه پس کله ات

یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...

باید هدف داشته باشی تا این فکرا نکنی.

من الان هدفم ب دنیا اوردن نی نی خوشکلمه و بزرگ کردنش با دستای خودم😍

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

انگار محکومی به تحمل شرایط قطعآ ما هم به نوبه خودمون زورمون و زدیم برای تغییرش اما نشده چرا خیلی وقته نمیفهمم برای چی میایم و برای چی میریم ؟این اومدن و رفتنای از سر عادت کمی خسته کننده نشده ؟

یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

موافقم بد جوووور

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2728

مفهوم زندگی از نظر هرکسی یه جوره

از نظر من یعنی خودم و شوهرم این دنیا و اون دنیا پیش هم باشیم.

فعلا اینجا کنارمه تا اون ور. 

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم

فقط ادم باید سعی کنه تا جایی ک میتونه ادم خوبی باشه..

مرگ خب حقه میگن بعد مرگ ادم حس ازادی پیدا میکنه  و فکر میکنه این زمین بود که زندان بود....

پیش خدا پر از ارامشه...

ادمای بدم جواب کارشونو یا این دنیا یا اون دنیا میبینن....

خلاصه ادم نباید زیاد به این دنیا تیکه کنه...

طوری زندگی کن انگار دیقه ی بعد میمیری♥️♥️♥️♥️

🧚‍♀️👸🏻I AM MY👸🏻🧚‍♀️
باید هدف داشته باشی تا این فکرا نکنی. من الان هدفم ب دنیا اوردن نی نی خوشکلمه و بزرگ کردنش با دستای ...

من ی دختر دارم بله انتظار برای به دنیا اوردن فرزند میتونه مهیج باشه اما برای ادامه حیات کافی نیست ، تولید مثل و حفظ بقا در طول تاریخ عادی ترین مسئله بوده و هست

اگر مفهموم زندگی و بفهمی  مفهوم دنیوی خیلی چیزا که الان اگه بهت بدن ذوق کمی از دست میدی

مثه عارفا 

مرشدا

درویشا

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
من ی دختر دارم بله انتظار برای به دنیا اوردن فرزند میتونه مهیج باشه اما برای ادامه حیات کافی نیست ، ...

دلخوشیمه الان. بخاطرش زندگی برام نامفهوم‌نیست. شاید وقتی ب دسش اوردم و ی مدت گذشت بتونم حرفتو درک کنم

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

یه پستی بود خوندم‌‌‌‌‌‌..

یادم نمیاد دقیقا کدومش بود اما خیییییلی بمن ارامش داااااد کلا دیدگاهمو عوض کرد....

یادمه درباره کسایی ک مردن و دوباره زنده شدن میگفت♥️♥️

🧚‍♀️👸🏻I AM MY👸🏻🧚‍♀️
این ک هدف نیس یه مقطع از زندگیه فقط 

ب اون دوستمون جواب دادم برو بخون

2706