2726
عنوان

یه سوال خفن..فقط فنی هاش بیان تو....

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 55 پست

میمونی وسط 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

چون زمین طی 24 ساعت یک دور میچرخه 

پس دوباره سرجای خودت هستی 

از همون جائیکه اومدی 

همونجا هم میرسی

من طراحی سایت شخصی، فروشگاهی، شرکتی، انجام میدم با قیمت مناسب.هر نمونه ای که بخواین طراحی میکنم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه جنس پوستمون انقدری قوی  بود که ۶۰۰۰درجه سانتیگرادو تحمل کنه و جاذبه ای وجود نداشته باشه باز هم نمیرسیم   

کدوم دیوانه ای ۱۲،۷۰۰کیلومتر رو پیاده تو فضای بسته راه میره حالا بشینی اونو بکنی😑

یاسمنم ملقب به یاسی😍🌼انشاالاه خانوم دکتر آینده🤩میشه ی صلوات براس رسیدن به اهدافم بفرستی؟😊
2728
تو رو خدا یه جواب نزدیک بدین دلم گرم شه😈😈😈

بگو کنجکاو شدم

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
چون زمین طی 24 ساعت یک دور میچرخه  پس دوباره سجای خودت هستی

تو بیست و چهار ساعت مگه میشه ۱۳ هزار کیلو متر و کند  

یاسمنم ملقب به یاسی😍🌼انشاالاه خانوم دکتر آینده🤩میشه ی صلوات براس رسیدن به اهدافم بفرستی؟😊

مرکز زمین، مرکزیت نیروی جاذبه است عزیزم به اطراف هم بری دوباره برمیگردی همون مرکز سر جای خودت....

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  
2706