2737
2739
عنوان

خانوادمو دوست ندارم

1279 بازدید | 16 پست

من هیچ حس صمیمیتی با خواهرا و بردارم ندارم . از جمعشون متنفرم و اصلا دوست ندارم زیاد ببینمشون .رفتار خیلی بدی تاحالا باهم نداشتیم ولی دوستشان ندارم البته اگه ناراحتی پیش بیاد براشون ناراحت میشم ولی صرفا از رو اجباره انگار . همشون تقریبا ههسنی هستن و باهم راحتن میان خونه بابام جمع میشن و میگن و میخندن و دست به سیاه و سفیدم نمیزنن منم دلم برا مامانم میسوزه خودم کمکش میکنم ولی به خاطر همین موضوع افسرده شدم و هرکارم میکنم آروم بشم نمیشه . به نظر شما وقتی جمعن من چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بهشون رک بگو. اگر مامانت ناراحت نمیشه از زحمت کشیدن خودتو ناراحت نکن. ولی اگر مامان در عذابه،بابا یا مامان بهشون بگید. برنامه بزار برای خودت برو بیرون.خودتو زیاد درگیر نکن. من اوایل اینجور بودم. با راهنمایی همسرم زیاد خودمو درگیر نکردم. حالم بهتر شد. 

خدای بزرگ همیشه دوستت دارم. به لطف قرآن  و ذکر های جلاله و اسماالحسنی حالم بهتر می‌شود.
2738

فکر کنین من چند روز دیگه عروسی ابجیمه باید با شلوار لی و و مانتو و شال بیام ارایش که حق ندارم بکنم موهام ساده باید مثل یک فامیل دور باشم حق ندارم برقصم حق هیچی ندارم با این 13 سالمه چند بار خودکشی کردم و خانوادم براشون مهم نیست خیلی خوب هم پول دارن برام لباس بگیرن من از بابام متنفرم خیلی بد اخلاقه دیشب داشتم نگاه فیلم کره ای میکردم یلحظه صدای خندم بلند شد اومد کتکم زد چون خندیدم نمیدونم چیکار کردم که همچین بلاهایی داره سرم میاد نمیدونم کی میمیرم بلخره 

منم دوستشون ندارم ،ازشون متنفرم ،از آدمهای بدجنس درو ،که پشت سر همه صحبت می کنن  بد دهن ،،موذی حسود ،ب،بدذات متنفرم که خواهر های من وبرادنم متاسفانه اینگونه اند،منم زیاد باهاشون رابطه ندارم

درک نمیکنم یعنی چی. با خواهر برادرت صمیمی باش بگو بخند....

من خواهر ندارم

دو تا برادر دارم.... همونا هم میگیرم زیر کار😅

کاش خواهررر داشتم بیشتر از جونم دوسش داشتم.

وقتی ازدواج کردی میفهمی  بزرگترین چیزی ک داری خانوادته.

همونا ک الان باهاشون سردی... و دوسشون نداری.

خانواده همسر و فامیل همسر  ب درد نمیخورن. حتی اگ فوق العاده باشن. فقط ب خاطر پسرشونه که ج سلامت میدن.

پس  ی تجدید نظر کن...

اگ جوابتو ندادم یعنی لیاقتِ جوابم رو نداشتی! 
2706