2726
عنوان

خانوما بیاید کارتون دارم

177 بازدید | 33 پست

کسی تعبیر خواب بلده؟

خواب دیدم که دوتا از دندونای بالام افتاد تو دستم دندون نیشم با دندون کناریش

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صدقه بده .تامام ✋

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
2728

افتادن دندون به معنی از دست دادن عزیزه.که متاسفانه دقیقا واسه من تعبیر شد😔😔😔

لحظه به لحظه ی زندگی من،با غم رفتن توعه لعنتی سپری شد😔💔#Aخدایا به بزرگیت قسم،لطفا نزار حسرت نوازش دوباره ی موهای عشقم بمونه رو دلم☹❤

صدقه بده.نباید اینجامیگفتی

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

صدقه بذار اگه دندونو گم کنی بده ولی اینکه تو دستت افتاد تعبیرش اتفاق بده که البته با صدقه رفع میشه شک نکن. دنبال تعبیر نگرد خاب بد دیدی فقط صدقه بذار و بهش فکر نکن. 

برای تمـام آنـان که دوستـشان دارمـ کمـی دیوانگـی آرزو میکـنم  

بابا نگین خبب وقتی میدونین خوب نیس نگین دیگه چکاریه بنده خدارومیترسونین..

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      

منم پارسال دیدم صدقه دادم ،رفتم شیر اشپزخونه بازکردم برااون تعریف کردم گفتم خیره ،خدارشکر هیچ اتفاق بدنیفتاد بلکه اتفاقهای خوب افتاد

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2706