2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
براچی مگه چیکار شده شاید قیمت کم زده۰چقدر شده هزینش؟؟ 

نمیدونم چقدر داده و پیش کی انجام داده از اقوام دور هست که خیلی کلاس میذاره و خانوادگی توی کار عمل و ژل و تزریق و...بوتاکس هستن بعید میدونم جای بدی رفته باشه ولی راستش خیلی زشته ابروهاش مثل موی صورت مردها که تراشیده باشن بعد تیغ تیغی دربیاد همچین نمایی داره مثل موی ابرو نیس که نازک و بلند و روی هم باشه نمیدونم منظورمو متوجه میشی یانه؟موهای تیغیه کوتاه نوک تیز

0 =2-1

2738
من ابروهام خیلی کم پشته و بوره واصلأ ابرو ندارم واین خیلی عذابم میده۰تاتوهم میزنم زود پاک میشع پوستم ...

منم مشکل شما رو دارم بلید کردم ولی اونم زود پاک میشه دوستم کاشته منم تصمیم گرفتم بکارم هرچی باشه از تتو بهتره برای دوستم عالی شده باید پیش دکتر خوب رفت وگرنه ممکنه بد شه پهن و تیغ تیغی من اصلا دوست ندارم نمونه کارای پیروز هاشمی رو ببین تو اینستاگرام 

نمیدونم چقدر داده و پیش کی انجام داده از اقوام دور هست که خیلی کلاس میذاره و خانوادگی توی کار عمل و ...

عزیزم اینجور چیزا رو هر جایی نمیشه رفت، باید کلی تحقیق  انجام بدی تا جای مطمئن پیدا کنی، من خودم تغریبا ۸,۷ماه طول کشید تا جای خوب پیدا کردم کاشت ابرو انجام دادم، و خیلی راضیم، کلینیک رنسانس بزنید براتون میاد عکسامم هست