2726
عنوان

مادربزرگم اومده😕😕😕

1011 بازدید | 77 پست

مادرشوهر مامانم 😐😐😐 دیشب مامانم زنگ زد بیا مامان بزرگت اومده سراغتو میگیره منم بلند شدم رفتم تا جلو در رسیدم مامانم گفت وای چرا رژلب زدی پاکش کن 😟😟😟 گفتم چرا میگه مگه نمیدونی پسرعمه ات مرده مادربزرگت عذاداره حالا پسرعمه من سه ماهه فوت شده ها 😒😒😒 هیچی منم گفتم به من چه اصلا نمیام داخل مامانم گفت خب نمیخاد پاک کنی بیا داخل😑😑 هیچی رفتم نشستم پیرزن به مامانم میگه دیدی روز عید پسر بزرگم ( یعنی عموم) به همه دست داد و روبوسی ولی به من دست نداد مامانم گفت عه من که اصلا نفهمیدم پیرزنه برگشته به مامانم میگه از بس نفهمی 😐😐😐 یهو ابجیم شش سالشه برگشت گفت اوهوی پیرزن نفهم خودتی پررو بازی در بیاری دیگه حق نداری بیای اینجا😂😂😂 حالا مامان بیچاره من یه کلمه حرف نزد از روزی این پیرزنع اومده مامانم یکسره درحال پزیرایی و ایشون هم مثل ملکه نشستن و دست به سیاه و سفید نمیزنن حتی میگه اب تو کاسه بیارین دستم رو بشورم دیشب حتی با بابام بحثش شد😒😒😒 دعا کنین زودتر شرش کم کنه بره راحت شیم

بزرگترتونه احترامش واجبه

خداقوت میگم به همه مامانا خصوصا مامانای نوزادنارس🥳..دخترک خوشکلم یک عدد نوزادنارس بود که باوزن یک کیلو، هفته۲۸ دنیااومد معجزه زندگیمه😇❤🙏❤️چشمهای تو👀آن کافه ی دنجی است،که قهوه هایش حرف ندارد❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مامان بزرگ یا ملکه انگلیس😁😁😁کاسه بیار دستمو بشوم🙄

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

یکم رو تربیت اون بچه ۶ ساله کار کنید

برا خودتون سخت میشه بعدها

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست
2706