2726
عنوان

بعدا خوشم میاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 45 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تمکن مالی خوب اخلاق خوب و خانواده خوب یعنی در حدی خوب که بتونه نقص ظاهری رو بپوشونه 

مادر دوستم همیشه بهم میگفت قیافه شوهرمو اصلا دوست نداشتم با اصرار فراوان از جانب ایشون قبول کردم زنش بشم الان که به گذشته نگاه میکنم میبینم از اطرافیانم جلوترم چون همسرشون تمکن مالی فوق العاده بالایی دارن نه اینکه زشت باشه گدا هم باشه اخلاق سگی هم داشته باشه اون بهتره همون بره دختر خالشو بگیره

ببين عزيزم موضوع قيافه چيزي هست كه بايد خودت در موردش تصميم بگيري . واقعيت اينه كه ذهن ما كم كم عادت ...

خیلی ممنونم

واقعا قیافه معمولی و مقبولی دارن

شاید مثل همه

و حتی شاید خیلیا قبولش کنن

مشکل از سلیقه منه

اما اننقدددر شخصیت بی نظیری دارن من خجالت میکشم برای این مورد

2728
خخخخ من یکی عاشقم شده ول کنمم نیس قیافه اش زیاد خوشگل خوشگل نیس ولی جذابه ،کلی دلبری کرد که منم کم ک ...

شاد باشین همیشه با هم  

ایشونم بی نظیرن از شخصیت و خانواده و کار و همه چی

خیلی ممنونم واقعا قیافه معمولی و مقبولی دارن شاید مثل همه و حتی شاید خیلیا قبولش کنن مشکل از سلی ...

به نظرم اگه واقعا اين همه خصلت خوب دارن ، بهتره آينده خوب و روشنتون و يك عمر آرامش و اطمينان در كنار ايشون رو قرباني ظاهر نكنيد . اين رو هم در نظر بگيريد كه هيچ انساني كامل نيست و ازدواج خوب ، خيلي كم ياب و سخت شده 

تمکن مالی خوب اخلاق خوب و خانواده خوب یعنی در حدی خوب که بتونه نقص ظاهری رو بپوشونه  مادر دوست ...

درسته 

از این نظر به قضیه نگاه کنی همین درسته

ایشونم بقیه موارد عاااالی و فوق العاده ان

تحصیلکرده،وضعیت مالی خوب،خانواده عالی

همه چی اوکی

ترسم اینه بعدا خسته شم از قیافشون

به نظرم اگه واقعا اين همه خصلت خوب دارن ، بهتره آينده خوب و روشنتون و يك عمر آرامش و اطمينان در كنار ...

درسته 

واقعا بعضی خصلت هارو دارن که من کم دیدم تو اطرافیان

راست میگین 

خیلی چیزها نباید قربانی ظاهر بشه 

فکر میکنم اگر قضیه برعکس بود چقدر سخت میشد

که کسی تمام خصوصیات خوب من رو برای قیافه ای که انتخابم نبوده،نبینه

ممنونم ازتون که وقت گذاشتین❤🌹

منم دقیقا توی این شرایط بودم. اولین بار که دیدمش قیافش خیلی توی ذوقم زد ولی چون اخلاق خوبی داشت قیافشو پوشوند. الان پنج ساله که باهاش هستم و عاشقش هستم و قیافش هم اصلا به چشمم نمیاد حتی الان خیلی هم زیباتر میبینمش

منم دقیقا توی این شرایط بودم. اولین بار که دیدمش قیافش خیلی توی ذوقم زد ولی چون اخلاق خوبی داشت قیاف ...

عزیزم😍😍

شاد باشین کنار هم

منم فکر میکنم متوجه شدم هر بار دیدمش بیشتر خصوصیت اخلاقی بهتری دیدم و بیشتر به دلم نشسته 

امیدوارم حسم با دوام بمونه

خیلی ممنون ازت

گلم من يه سوال از خودت مي پرسم. من خودمم با يه همحين قضيه اي دركير بودم و هستم. پس دركت ميكنم كاملااا.

گلم خودت ايا احساسي هستي يا جنبه منطقي و عاقلانت بيشتره؟ ببين كار به بد و خوب ندارمااا، كدومي؟؟؟؟

عزيزم اگر منطقي باشي هرجاي زندگي اگر اگر اگر چهرش ازرده خاطرت كرد چون منطقي هستي، منطقت هدايتت ميكنه به سمت نكات مثبت عرفي و اخلاقي ديگش، و دلت اروم ميشه 

ولي اگر نه احساسي هستي، اين همين مورد ميشه برات ايينه دق.

پس خودتو درياب

2706