2703
2553

سلام

سوال دارم🙁

کسی که جفتش نسبتا پایینه،اوایل بارداری لکه بینی داشته الانم استراحت مطلقه

میتونه یه مسافت سه ساعته رو با ماشین،توش دراز بکشه و طی کنه؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

بهتره نکنه.ولی من یه کار واجب داشتم و این کار رو کردم و اتفاقی نیافتاد

.فقط یک زن می تواند آشپزی کند، در عین حال هم عاشق باشد،هم دلتنگ بشود،هم کتاب بخواند،هم گریه کند و هم انگار که اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
بهتره نکنه.ولی من یه کار واجب داشتم و این کار رو کردم و اتفاقی نیافتاد

خونم تهرانه

الان خونه مادرم هستم

نمیدونم چه کنم عزیزم😢

از طرفی شوهرم تنهاست کاملا،هیچکس و نداریم تهران همینطور بودنش برای من قوت قلبه.نبودش خیلی سخته.

از طرفیم میترسم.

دکترمم جواب محکمی نداد.گفت اینسری چک شو ببینم جفتت در چه حالیه

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
نه خطرداره اصلاجایی نرو

ممنون گلم😢

2714
نکنی بهتره

ممنون عسلبانو😢

نه بابا . نباید بره

ممنون گلم

من هماتونم بدون لكه بينى داشتم دكترم نهى كرد  خودمم ترسيدم البته ،شما هر چقدم جات راحت باشه و ...

اره درسته ممنون گلم

نمیدونم چه کنم

چند هفته ای

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
چند هفته ای

هجده هفته گلم

هجده هفته گلم

اگر لکه بینی نداری الان برو

نگران نباش راننده تو دست انداز نره تندم نره شیافم همرات باشه 

انومالی رفتی؟؟؟

من جفتم پایین بود با سرویکس کوتاه اما ایندفعه هم جفتم بالا رفته بود هم سرویکسم بلند شده بود اکثرا تا ۱۸ هفته جفت نرمال میشه 

ب نظر من تو این هفته خطری نداره دیگ

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
اگر لکه بینی نداری الان برو نگران نباش راننده تو دست انداز نره تندم نره شیافم همرات باشه  انو ...

اوووف چقدر کامنتت قوت قلب بود عزیزم

فرداا وقت انومالی دارم

با دکترمم میرم مشورت کنم.

دعا کن خیر بگذره برامون گلم❤

2706