1619
1605

سلام

سوال دارم🙁

کسی که جفتش نسبتا پایینه،اوایل بارداری لکه بینی داشته الانم استراحت مطلقه

میتونه یه مسافت سه ساعته رو با ماشین،توش دراز بکشه و طی کنه؟

بهتره نکنه.ولی من یه کار واجب داشتم و این کار رو کردم و اتفاقی نیافتاد

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت تولد یک سالگی آقا پسرم....                     پسر کوچولوی من......عاشقتمممممممممم                    سفارش کار نمدی پذیرفته می شود.🙂

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522
بهتره نکنه.ولی من یه کار واجب داشتم و این کار رو کردم و اتفاقی نیافتاد

خونم تهرانه

الان خونه مادرم هستم

نمیدونم چه کنم عزیزم😢

از طرفی شوهرم تنهاست کاملا،هیچکس و نداریم تهران همینطور بودنش برای من قوت قلبه.نبودش خیلی سخته.

از طرفیم میترسم.

دکترمم جواب محکمی نداد.گفت اینسری چک شو ببینم جفتت در چه حالیه

1620

چند هفته ای

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای ۱۰ثانیه بخون فکر کن!شمر کیه؟!شمر جانباز جنگ صفینه ،۱۳ بار پای پیاده مکه رفته،یه نماز قضا هم نداشته،جانماز اب کشی هم بوده ک اگر میدیدیش میگفتی این پسر پیامبره!                                           حر کیه؟!حر تو عمرش یه رکعت نماز نخونده همون ک آب و بست رو امام حسین همون ک راهو بست نزاشت اقا مسیرشو عوض کنه از اون لاتای اون دوران!                   شمر برا لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت بد رسید حر برا لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت خوب !اینو میگم برای اینکه ؛ نه از نمازو روزه و عباداتت مغرور شو نه ب خاطر گناهانت نا امیدشو!!کی میدونه شاید همون ک از نظر تو بده،  علم دار امام زمان شد من و توی دیندار شمشیر ب دست جلو اقاایستادیم!کی میدونه!فکر کن
هجده هفته گلم

اگر لکه بینی نداری الان برو

نگران نباش راننده تو دست انداز نره تندم نره شیافم همرات باشه 

انومالی رفتی؟؟؟

من جفتم پایین بود با سرویکس کوتاه اما ایندفعه هم جفتم بالا رفته بود هم سرویکسم بلند شده بود اکثرا تا ۱۸ هفته جفت نرمال میشه 

ب نظر من تو این هفته خطری نداره دیگ

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای ۱۰ثانیه بخون فکر کن!شمر کیه؟!شمر جانباز جنگ صفینه ،۱۳ بار پای پیاده مکه رفته،یه نماز قضا هم نداشته،جانماز اب کشی هم بوده ک اگر میدیدیش میگفتی این پسر پیامبره!                                           حر کیه؟!حر تو عمرش یه رکعت نماز نخونده همون ک آب و بست رو امام حسین همون ک راهو بست نزاشت اقا مسیرشو عوض کنه از اون لاتای اون دوران!                   شمر برا لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت بد رسید حر برا لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت خوب !اینو میگم برای اینکه ؛ نه از نمازو روزه و عباداتت مغرور شو نه ب خاطر گناهانت نا امیدشو!!کی میدونه شاید همون ک از نظر تو بده،  علم دار امام زمان شد من و توی دیندار شمشیر ب دست جلو اقاایستادیم!کی میدونه!فکر کن
اگر لکه بینی نداری الان برو نگران نباش راننده تو دست انداز نره تندم نره شیافم همرات باشه  انو ...

اوووف چقدر کامنتت قوت قلب بود عزیزم

فرداا وقت انومالی دارم

با دکترمم میرم مشورت کنم.

دعا کن خیر بگذره برامون گلم❤

1523
خونم تهرانه الان خونه مادرم هستم نمیدونم چه کنم عزیزم😢 از طرفی شوهرم تنهاست کاملا،هیچکس و نداریم ...

خب برو ولی سعی کن با سرعت کم برین و سرعت گیر ها رو اروم رد کنی.چند هفته ای؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت تولد یک سالگی آقا پسرم....                     پسر کوچولوی من......عاشقتمممممممممم                    سفارش کار نمدی پذیرفته می شود.🙂

اگه چهار ماهت تموم شده برو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1628