1428
1389
عنوان

واقعا گناهه؟

395 بازدید | 15 پست

مثلا اینکه افراد چیزایی که دارنو به نمایش بزارن(به اصطلاح پز بدن)گناه حساب میشه؟؟؟(مثلا هی از فلان ماشین یا وسایلی که خریده حرف بزنه و اینا)😐

آخه شنیدم میگن مشکلی نداره😐 ولی شک کردم🙄

یاسمنم ملقب به یاسی😍🌼انشاالاه خانوم دکتر آینده🤩میشه ی صلوات براس رسیدن به اهدافم بفرستی؟😊

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

1401

گناه هم نباشه کار چیپیه تو اينستا که پره 

کاربری قبلیم برای اولین روز تاسیس نی نی سایت بود ترکید..... 🤔نه نه ببخشید کاربری قبلیم برای دوران حیات دایناسورها بود ترکید (دو دقیقه پیش عضو شده است ولی فکر می‌کند به قدیمی ها امتیازی می‌دهند) 🤪🤪😁
1394
عقلت چی میگه بهت؟ هرچیزی که نتیجه منفی داشته باشه گناهه، چه تو رساله ها بنویسن چه ننویسن، بله دل سوز ...

به خاطر همین عقلم شک کردم دیگه😐😐😐

وگرنه وقتی میگفتن گناه نیست قبول میکردم

یاسمنم ملقب به یاسی😍🌼انشاالاه خانوم دکتر آینده🤩میشه ی صلوات براس رسیدن به اهدافم بفرستی؟😊
وااااای اینکار حتی اگه گناهم نباشه کاره عقده ایاس😂😂😂معلومه طرف قبلا هیچی نداشته الان میخاد از حرص ...

واقعااا

ی وسیله ای خریده بودم با با ذوق دوسش داشتم اتفاقی دیدش برگشته میگه واقعا فقط انقد بهش پول دادی من فلان مقدار با فلان مارک خریدم کلا ذوقم کور شد 😑

1396

اره گناه 

حسی که داره وظیفشه از اموالش به نیازمندان بده و اگه نده تو قرانم هست همون پولایی که دغشته انا کمک نکرده میشه هیزم اتیشش 

حالا ببین دیگه پرم بده چی میشه 

تو قران هر جا نماز هست زکات هم هست 

خدایا خودت می دونی چمه😘😁.الهی آمین