2737
2734
عنوان

کمر درد در ماه هفتم بارداری

11245 بازدید | 12 پست

خیلی کمر درد میگیرم ترشحاتم زیاد شده همش احساس میکنم دارم پریود میشم هفته سی ام هستم کیا اینجوری بودن خیلی نگرانم

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
درد پریودی خوب نیست عزیزم حتما دکترتو در جریان بزار تا میتونی هم استراحت کن اگرم انقباض داری قرص و ...

شاید از کمر درد این احساس رو دارم ولی مثل قبل بارداری شدم همون موقع ک میخاستم پریود شم

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید از کمر درد این احساس رو دارم ولی مثل قبل بارداری شدم همون موقع ک میخاستم پریود شم

اگه فقط کمرت هست طبیعیه ولی اگر درد زیر دل داری خوب نیست

نگران نباش چیزی نیست ایشالا استراحت کن 

2731

حتما برو دکتر سونو بنویسه ببینن طول سرویکس چنده. منم اینحوری بودم دهانه رحم داشت باز میشد. حتما استراحت مطلق کن تا بری سونو. ۷ ماه زحمت کشیدی مبادا خدایی نکرده زود بیاد. بجه من با اینکه ۳۶ هفته تمام اومد خیلی اذیت شدم. ۳۰ هفته ک دیگه خیلی سخته

حتما برو دکتر سونو بنویسه ببینن طول سرویکس چنده. منم اینحوری بودم دهانه رحم داشت باز میشد. حتما استر ...

پسفردا سونو دارم

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
2738
پسفردا سونو دارم

تا پسفردا تا میتونی استراحت کن. خم و راست نشو فشار نیار رابطه نباشه رو فرنگی بشین زور نزن. من سرم اومده ک نگرانتم. من ۲۴ هفته اورژانسی دوختم و با امپول و قرص و استراحت مطلق بزور تا ۳۶ هفته رسوندم