2726

جدیدا بخاطر فشار زندگی رو اعتماد بنفسم تاثیر گزاشته دوست ندارم تو مهمونی ها باشم اضطراب میگیرم و علتشو میدونم بخاطر بدبیاری های زندگیم و فشار مشکلات منو اینطوری کرده چیکار کنم برم پیش روانشناس خوبه؟ بهتر میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم مث تو. ی مدت بخاطر باختن مال تو بد هچلی افتاده بودیم. از سکه افتادیم منو شوهرم.انگار کسی منو نمیدید. همش فراری بودم از جمع...برمیگرده به طرز فکر خودمون. نمیدونم چطوری درست شدم ولی میدونم بزرگترین علتش ک کنار اومدم و دوباره روحیه گرفتم این بود که خودمو دوست داشتم و بیشتراز همه به خودم و اعصابم اهمیت دادم. 

برای تمـام آنـان که دوستـشان دارمـ کمـی دیوانگـی آرزو میکـنم  
من بخاطر چاقیم وقتی تو اجتماع میرم انگار میخام اعدام شم

عزیزم ایرانیا که توپر پسندن..من بخاطر لاغری همش توسری میخورم😂

برای تمـام آنـان که دوستـشان دارمـ کمـی دیوانگـی آرزو میکـنم  

زیاد بهشون فکر نکن و سعی کن خودت رو بزنی به بی خیالی شاید خیلی سخته ولی منم همینکار رو کردم چون هر کاری میکنم نمیتونم بعظی هاشون رو حل کنم بالاخره مجبوریم زندگی کنیم و تا کی غصه زندگی قوی تر از هر چیزیه و هر اتفاقی که بیوفته بازم باید روزمرگی ها رو بگذرونیم  

من بخاطر چاقیم وقتی تو اجتماع میرم انگار میخام اعدام شم

من بخاطر طلاقم 😳و اینکه همه همسن و سالام خونه و ماشین و حقوق و همسر و دوتا بچه دارن من برگشتم خونه بابام خیلی داغونم حتی دیگه یه واسه یه احوالپرسی ساده اعتماد به نفس ندارم و سوتی میدم

عزیزم ایرانیا که توپر پسندن..من بخاطر لاغری همش توسری میخورم😂

فک کن مامانمم مسغرم میکنه برا لاغریم 

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
2706